منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اسناد نظامی طبقه بندی شده توسط بازیکنان War Thunder برای سومین بار درز کرد

اسناد نظامی طبقه بندی شده توسط بازیکنان War Thunder برای سومین بار درز کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسناد نظامی طبقه بندی شده توسط بازیکنان War Thunder برای سومین بار درز کرد

بر اساس گزارش UK Defense Journal (از طریق PC Gamer) یکی از بازیکنان شبیه ساز رزمی MMO Gaijin Entertainment، War Thunder، دوباره اسناد نظامی محرمانه را به انجمن بازی درز کرده است. درز یک قطعه مخفی از سخت افزار نظامی چین را توصیف می کند: DTC10-125، یک کارتریج خرابکارانه 125 میلی متری. DTC10-125 با OBT های مختلف چینی سازگار است و در انهدام تانک های دشمن بسیار عالی است. بازیکنی که در پشت این افشاگری قرار داشت فقط اسناد DTC10-125 را منتشر نکرد – آنها تصویری از اسناد خود را با پرتابه مورد نظر درست در بالای اسناد منتشر کردند. البته مقامات چینی خوشحال نیستند.

اما برخلاف آنچه تصور می شود، این اقدام یک حمله حساب شده به دولت چین با انگیزه هیچ ایدئولوژی سیاسی نبود. نه، دلیل لو رفتن این جزئیات مخفی این بود که نسخه War Thunder در بازی مخفی پرتابه دقیق نبود. عدم دقت درک شده همچنین دلیلی بود که اعضای انجمن War Thunder مشخصات تانک چلنجر 2 بریتانیا را در ژوئیه 2021 منقضی کردند و بعداً جزئیات محرمانه یک تانک فرانسوی را در اکتبر 2021 فاش کردند.

War Thunder به دلیل تقریب های دقیقش از فناوری واقعی نظامی شناخته شده است.
War Thunder به دلیل تقریب های دقیقش از فناوری واقعی نظامی شناخته شده است.

به طور خاص، ممکن است این به اصطلاح نادرستی ها صرفاً مقادیر مکانی باشند که برای نمایش محصول نهایی در بازی در نظر گرفته نشده اند. یکی از کاربران انجمن Resetera که به نام Nobleman Swerve شناخته می شود، توضیح بالقوه ای برای عدم دقت ارائه کرد و توضیح داد که Gaijin Entertainment اخیراً یک سرور توسعه را که در دسترس عموم بود و محتوای آینده را تجسم کرده بود، خاموش کرد و این سرور می تواند منبع سردرگمی باشد. .

کاربر انجمن توضیح داد: «این بازی اخیراً یک سرور توسعه عمومی در دسترس را که کاهش قریب‌الوقوع محتوا را تجسم می‌کند، خاموش کرده است. “داشتن این سرورهای توسعه دهنده به این معناست که مقادیر چیزهایی مانند زره، نفوذ یا مدل های پرواز معمولا جایگزین هایی هستند که در نسخه نهایی تغییر می کنند. بنابراین اتفاقی که می افتاد این بود که توسعه دهنده این پوسته را به سرور اضافه کرد، اما مقادیر نسخه قبلی را به عنوان جایگزین کپی/پیست کرد. این پوستر این را دید، چرخید و ادامه داد و خیانت را منتشر کرد تا آنچه را که به عنوان ارزش های جایگزین اعلام شده بود، اصلاح کند.

Gaijin Entertainment در بیانیه‌ای برای PC Gamer توضیح داد که انتشارات حاوی اطلاعات نظامی لو رفته به محض اطلاع استودیوی بازی حذف شد و کاربر مسئول عکس لو رفته بلافاصله ممنوع شد. Gaijin Entertainment بعداً بیانیه‌ای منتشر کرد که به طور علنی به این موضوع پرداخت و از بازیکنان War Thunder خواست تا از هرگونه غیرقانونی در آینده خودداری کنند.

اگرچه می‌دانیم که بازیکنان ما می‌خواهند بازی تا حد امکان واقعی باشد، اما از آنها می‌خواهیم که هیچ کار غیرقانونی انجام ندهند و امنیت آنها را به خطر اندازند. [the] “ایمنی اعضای تیم جامعه ما.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.