منو سایت

اسطوره Mana’s Elazul و Lady Blackpearl به Echoes Of Mana می آیند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسطوره Mana's Elazul و Lady Blackpearl به Echoes Of Mana می آیند

بازی موبایل Square Enix با نام Echoes of Mana محتوای جدیدی منتشر کرد. بازیکنان اکنون می توانند Lady Blackpearl را از Legend of Mana دریافت کنند. این بخشی از یک رویداد سناریویی جدید، “جستجوی درخشش گمشده” است که الازول را نیز به عنوان متحد شامل می شود.

رویداد جدید فیلمنامه «جستجو برای درخشش گمشده» تا 30 ژوئن در دسترس خواهد بود. بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که کوئست ها را تکمیل کنند و از رویدادها امتیاز جمع کنند (EP و EP سطح بالا) که می توانند با جوایز بزرگ در EP Trader معامله شوند. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می‌توانند یک Allly Elazul 3 ستاره (Young Jumi Knight Ver.) از Legend of Mana و یک جواهر 3 ستاره Show of Faith دریافت کنند.

بازی Echoes of Mana رایگان است
بازی Echoes of Mana رایگان است

فصل 6: در Patchworked World، Main Quest اکنون به همراه اسکریپت رویداد در دسترس همه بازیکنان است. در فصل 6، بازیکنان به جستجوی خود برای Sword Mana ادامه می دهند و پژواک های جدیدی را به رهبری دو دختر جوان کشف می کنند. همچنین الازول از Legend of Mana و Keldric از Dawn of Mana را ملاقات خواهید کرد.

رویداد سناریوی «جستجوی درخشش گمشده» تا 30 ژوئن در دسترس خواهد بود. در این رویداد شما شانس دریافت 4 ستاره Lady Blackpearl (Jumi’s Finest Ver.) را از Legend of Mana، متحد 4 ستاره Hawkeye (Pride of Thieves Ver.) از Trials of Mana و جواهر حافظه 4 ستاره “Chasing” خواهید داشت. “نور”.

Echoes of Mana یک بازی RPG اکشن موبایلی رایگان است که از زمان عرضه در آوریل تاکنون 1.5 میلیون بار دانلود شده است. هم اکنون می توانید آن را از اپ استور اپل یا گوگل پلی دانلود کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.