منو سایت

استودیو Wolfenstein از رویداد مشترک Xbox-Bethesda هیجان زده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Wolfenstein از رویداد مشترک Xbox-Bethesda هیجان زده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، MachineGames که به عنوان استودیو سازنده سری Wolfenstein شناخته می شود، اعلام کرده است که از رویداد مشترک Xbox و Bethesda هیجان زده است. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که استودیو Masshing Games محصولات جدید خود از جمله ایندیانا جونز را امشب معرفی کند.

نمایشگاه Xbox و Bethesda Games امشب ساعت 21:30 تهران برگزار می شود. با توجه به تعداد زیاد استودیوهای فرعی در مایکروسافت و تعداد زیادی IP متعلق به Bethesda، انتظار می رود رویدادهای Xbox و Bethesda شامل آثار متفاوتی باشند. یکی از استودیوهایی که به ZeniMax Media Xbox مایکروسافت اضافه شده است، MachineGames Studios است که در سال های اخیر مسئولیت سری Wolfenstein را بر عهده داشته است.

استودیو Mashinghams که در حال حاضر ایندیانا جونز را می سازد، از زمان انتشار Wolfenstein II: The New Colossus در سال 2017، نسخه جدیدی منتشر نکرده است. با این حال، این استودیو با آثار مختلف از جمله Wolfenstein: Youngblood به دیگر استودیوهای Bethesda کمک کرده است. به نظر می رسد که این در زمینه نمایشگاه Xbox و Bethesda Games در حال تغییر است. زیرا استودیو MachineGames هیجان خود را در مورد این رویداد در پستی در لینکدین ابراز کرد.

لازم به ذکر است که هیجان استودیو Masshing Games برای رویداد مشترک Xbox و Bethesda لزوماً به معنای معرفی یک کار جدید نیست. از آنجایی که این استودیو متعلق به مایکروسافت است، این امکان وجود دارد که استودیوی MachineGames فقط برای تبلیغ رویداد در نظر گرفته شده باشد و تماشاچی نباشد. با این حال، باید امیدوار باشیم که تریلر ایندیانا جونز یا یک اثر اعلام نشده در نمایشگاه Xbox و Bethesda Games منتشر شود.

رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا، تهیه کننده سری Wolfenstein

Starfield کانون اصلی رویدادهای Xbox و Bethesda است

بعید به نظر می رسد که شاهد بازی ایندیانا جونز به عنوان بخشی از رویدادهای Xbox و Bethesda باشیم. این به این دلیل است که کار هنوز در مراحل اولیه ساخت است. Wolfenstein 3 یکی از اثرات احتمالی این رویداد است. بدون شک طرفداران سری Wolfenstein امیدوارند این بازی در قالب Xbox و Bethesda Games Showcase نمایش داده شود.

تنها چند ساعت تا رویداد مشترک Xbox و Bethesda باقی مانده است. این رویداد 95 دقیقه ای به صورت زنده از پلتفرم هایی مانند یوتیوب و توییچ پخش خواهد شد. اخبار و ویدیوهای مربوط به این رویداد را با سریع ترین سرعت در قالب کانال پارسی گیم در تلگرام و صفحه پارسی گیم در اینستاگرام منتشر خواهیم کرد. همچنین در قالب تریلر و ویدیو می توانید آیتم های نمایش داده شده در رویدادهای Xbox و Bethesda Games Showcase را با بالاترین کیفیت مشاهده و با نیم بها دانلود کنید.

آیا شما به اندازه استودیوی سری Wolfenstein برای رویدادهای Xbox و Bethesda هیجان زده هستید؟ آیا فکر می کنید استودیوی MachineGames در این رویداد شرکت خواهد کرد؟ بیشتر منتظر کدام شغل هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt