منو سایت

استودیو Uncharted می گوید تمرکز آنها بر روی PS5 است نه PC

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Uncharted می گوید تمرکز آنها بر روی PS5 است نه PC

طبق آخرین اخبار بازی، Naughty Dog به عنوان سازنده Uncharted اعلام کرده است که با وجود انتشار Uncharted: Legacy of Thieves’ Collection برای رایانه های شخصی، همچنان تمرکز آنها بر روی ساخت بازی برای پلی استیشن 5 است.

مدتی است که سونی انتشار آثار انحصاری خود را روی رایانه شخصی آغاز کرده است. از این طریق آثار مختلفی مانند God of War، Spider-Man و Horizon Zero Dawn در اختیار کاربران این پلتفرم قرار گرفته است. جدیدترین بازی انحصاری پلی استیشن که برای رایانه های شخصی نیز منتشر شده است Uncharted: Legacy of Thieves Collection است.

حالا Naughty Dog که به عنوان سازنده Uncharted شناخته می شود، در پستی در بلاگ پلی استیشن تمرکز خود را بر ساخت آثار PS5 اعلام کرده است. کریستین گرلینگ، معاون Naughty Dog در این پست نوشت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که The Last of Us Part 1 را در آینده نزدیک برای رایانه شخصی منتشر کنیم. با این حال، باید بدانید که اضافه شدن رایانه شخصی به تعداد پلتفرم های مقصد بازی به هیچ وجه به معنای کمرنگ شدن اهمیت پلی استیشن 5 به عنوان پلتفرم اصلی ما نیست. این رویکرد در درازمدت به استودیوی ما کمک خواهد کرد.”

Uncharted PlayStation 5 Developer Studio

نسخه PC بازی The Last of Us Part I در آینده منتشر خواهد شد

سپس استودیو Naughty Dog در قالب پستی که در وبلاگ پلی استیشن منتشر شده است، دلایل انتخاب بازی های Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy را به عنوان اولین آثار منتشر شده بر روی رایانه شخصی توضیح داده است. بر این اساس آثار مذکور به دلیل وجود «قصه های زیبا و گسترده» گزینه های مناسبی برای تمامی بازیکنان در سراسر جهان است. Naughty Dog تصمیم گرفت سری Uncharted را با سه بازی اول روی رایانه شخصی منتشر نکند. چرا که سازندگان باید مراحل مختلفی را برای به روز رسانی گرافیک و رساندن آثار مذکور به استانداردهای بازی های رایانه های شخصی مدرن طی می کردند.

نسخه PC آثار Naughty Dog به Uncharted: Legacy of Thieves Collection ختم نمی شود. به جز این کار که با همکاری استودیوی Iron Galaxy انجام می شود، در آینده The Last of Us Part I نیز برای کاربران پلتفرم PC در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد تمرکز استودیو توسعه دهنده Uncharted بر روی PS5 چیست؟ آیا با انتشار آثار مختلف استودیو ناتی داگ بر روی رایانه شخصی موافقید؟ به نظر شما این رویکرد سونی چه تاثیری بر آینده پلتفرم پلی استیشن خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot