منو سایت

استودیو Suicide Squad Rockstead رسما به بهار 2023 به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Suicide Squad Rockstead رسما به بهار 2023 به تعویق افتاد

برادران وارنر بازی ها رسما از گروه انتحاری جدایی استودیو Rocksteady سال 2023 را اعلام کرد. Suicide Squad قرار بود امسال برای کنسول ها و رایانه های نسل نهم عرضه شود، اما اکنون به دلیل مشکلات فنی و ناتمام بودن روند توسعه؛ Suicide Squad: Kill the Justice League سال آینده اکران خواهد شد.

سفتون هیل، کارگردان و موسس استودیو Rocksteady در صفحه توییتر خود دلیل تاخیر در انتشار فیلم Suicide Squad را توضیح داد. او نوشت: ما تصمیم سختی برای به تعویق انداختن جوخه انتحاری تا بهار 2023 گرفته‌ایم. ما می دانیم که کاهش سرعت بازی شرم آور است. اما ساختن بهترین بازی که می توانیم زمان بیشتری می برد. من مشتاقانه منتظرم تا با هم هرج و مرج را به کلان شهر بیاورم. “ممنون که صبر کردید.”

Delay Suicide Squad: Kill the Justice League

انتشار تاخیری Suicide Squad

بلومبرگ ماه گذشته از احتمال تاخیر Suicide Squad: Kill the Justice League خبر داد و اخبار بازی امروز نیز این گزارش را تایید کرد. بازی جدید Batman Arkham در ژانر تیراندازی ماجراجویی ساخته شده است و شهر متروپلیس را با استراتژی جهان آزاد به تصویر می کشد. این بازی از حالت های مختلف اعم از فردی و مشارکتی پشتیبانی می کند. چهار بازیکن می توانند به طور همزمان داستان Suicide Squad را با شخصیت های هارلی کوئین، دد شات، کاپیتان بومرنگ و کینگ شارک تجربه کنند.

هدف اصلی گروه انتحاری از بین بردن اعضای لیگ عدالت است و ابرقهرمانان دیسی در بازی مقابل هیروها مورد حمله قرار می گیرند. از سوی دیگر، سیر تاریخ یک هدف بلندمدت را دنبال می کند که نجات کره زمین است. همکاری بین این شخصیت ها بر خلاف Guardians of the Galaxy که تنها کنترل Star Lord در دستان بازیکن بود، در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. استودیوی Rocksteady چنین روندی را نپذیرفت و کنترل را به تمام شخصیت های حاضر در تماشاگر سپرد.

Suicide Squad with the Knights of Gotham در رویداد DC Fandome 2020 رونمایی شد و اولین تریلر گیم پلی بازی در دسامبر گذشته منتشر شد. برادران وارنر اخیراً تاریخ انتشار Gotham Knights را در 25 اکتبر 2022 اعلام کرده است و همه یک بازی متفاوت در ماه های آینده دارند. اما نیاز به یک سال توسعه بیشتر منجر به راه اندازی جوخه انتحار در بهار 2023 شد.

استودیو Suicide Squad Rockstead رسما به بهار 2023 به تعویق افتاد

ویدیویی از فیلم Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شده است

بازی جوخه انتحار

شوالیه های گاتهام محصول کمپانی Montreal WB Games و کارگردانی آن را پاتریک ریدینگ، مدیر سابق بازی های Splinter Cell بر عهده دارد. بازی های ابرقهرمانی مختلفی از جمله Wonder Woman ساخته می شود. نظر شما در مورد تاخیر گروه انتحاری چیست؟

منبع: VGC