منو سایت

استودیو Infinity Ward آماده ارائه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Infinity Ward آماده ارائه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 است

صفحات شبکه های اجتماعی استودیو Infinity Ward به یکباره تغییر کرد و همه پست ها و توییت ها حذف شدند. افزودن نمایه سیاه و تغییر عنوان به تصویری از یک شخصیت ارواح در سایه ها شایعه ای را ایجاد کرد معرفی Call of Duty: Modern Warfare 2 او مستحکم بود. این استودیو در حال آماده سازی برای انتشار تریلر مقدماتی است و این بازی در روزهای آینده ارائه خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، صفحه توئیتر استودیو Infinity Ward دستخوش تغییرات اساسی شده است. همانطور که گفتیم یک تصویر کاملا مشکی جایگزین عکس پروفایل شده است و با توجه به اینکه استودیوها و شرکت های دیگر این کار را قبل از عرضه بازی جدید انجام داده اند. شایعات در مورد معرفی Call of Duty جدید تایید شده است. عنوان صفحه توییتر نیز یک تصویر سیاه است. اما اگر روشنایی تصویر را افزایش دهید یا به دقت نگاه کنید، قهرمان Ghost را در تاریکی خواهید دید.

معرفی Call of Duty: Modern Warfare 2

با نگاهی به تصویر، می توانید شخصیت Ghost را ببینید که منتظر دریافت دستور بعدی است. استودیوی اینفینیتی به جزئیاتی در مورد Call of Duty: Modern Warfare 2 اشاره نکرده و تنها ساخت Call of Duty جدید را تایید کرده است. گفته می شود که دنباله Modern Warfare بر روی عملیات نیروهای ویژه ایالات متحده در آمریکای جنوبی و مبارزه با کارتل های مواد مخدر تمرکز دارد و در مورد جنگ مدرن خواهد بود.

به زودی Modern Warfare 2 را معرفی می کنیم

استودیو آی دبلیو از یک موتور کاملاً جدید برای توسعه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 استفاده می کند. موتور بهینه طراحی شده است و استودیو امیدوار است حجم به روز رسانی ها و مشکلاتی که برای نسخه اصلی ایجاد شده برطرف شود. ساخت بازی Call of Duty Warzone 2 با موتور جدید تایید شد و این بازی برای کنسول های نسل نهم و کامپیوترهای گیمینگ ساخته شده است و گرافیک بازی نسبت به نسخه اول افزایش یافته است.

در سال 2019، اکتیویژن تصمیم گرفت سری مدرن Warfare را دوباره راه اندازی کند و داستان جدیدی را با شخصیت های معروفی مانند Ghost و Captain Price شروع کند. Modern Warfare 2 نیز ادامه دهنده داستان این بازی خواهد بود. کاهش عناوین Call of Duty در چند سال گذشته به این مجموعه ضربه زده است و Activision امیدوار است موتور گرافیکی جدید مشکلات فعلی را حل کند.

بازی Modern Warfare 2019 با ارائه انواع حالت‌های مختلف و گیم‌پلی منحصربه‌فرد توانست Call of Duty را در مسیر درست قرار دهد. این روند در بازی های بعدی شکسته شد و Call of Duty Vanguard رسما مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت. تاریخ دقیق انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال حاضر مشخص نیست و احتمالاً تریلر معرفی آن در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

منبع: GN IGN