منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • استودیو Bloober Team به ساخت بازی جدیدی از سری Silent Hill اشاره ای نکرده است

استودیو Bloober Team به ساخت بازی جدیدی از سری Silent Hill اشاره ای نکرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Bloober Team به ساخت بازی جدیدی از سری Silent Hill اشاره ای نکرده است

پس از انتشار شایعاتی مبنی بر تولید و انتشار اثری جدید از سری Silent Hill، اخباری مبنی بر تولید بازی جدید از سری Silent Hill توسط استودیو Bloober Team، سازنده بازی Medium منتشر شد. حالا طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تیم سرپرست استودیو بلوبری در مورد این شایعات و کارهای جدید این استودیو صحبت می کند.

پیوتر بابینو، رئیس استودیوی Bloober Team به IGN گفت که او نمی تواند در مورد احتمال ساخت نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 توسط استودیو لهستانی اظهار نظر کند. اما زمانی که اعضای این استودیو آماده ارائه محصولات جدید خود شوند، بازی های جدید هستند. ارایه شده.

پیوتر بابینو در ادامه عنوان کرد که هنگام خلق اثر با استفاده از آی پی شرکتی دیگر، تیم تولید باید آزادی کامل در خلاقیت و نوآوری داشته باشد. در 18 ماه گذشته، Bloober Team Studios، که سابقه ای از The Medium، Layers of Fear و Blair Witch را دارد، با سری Silent Hill به نمایش درآمده است. سال گذشته، کونامی پس از اعلام مدیر استودیو مبنی بر اینکه استودیو در حال کار بر روی تولید جدیدی از یک IP محبوب سبک ترسناک «متعلق به یک ناشر بسیار محبوب» است، یک “قرارداد مشارکت استراتژیک” با استودیو اعلام کرد.

اخیراً گزارش شده است که Bloober Team Studios در حال بازسازی بازی Silent Hill 2 کونامی در سال 2001 است که طبق گزارش های منتشر شده، این اثر پیشرفت هایی در زمینه هوش مصنوعی، انیمیشن و پازل خواهد داشت. بازی Silent Hill 2 Remake نیز چندین پایان متفاوت دارد و احتمالاً در زمان کنسول های پلی استیشن به صورت انحصاری عرضه خواهد شد.

پیوتر بابینو گفت: “ما نمی توانیم در مورد کارهایی که انجام می دهیم صحبت کنیم.” این به این دلیل است که ما به روابط خود با شرکای خود اهمیت می دهیم. به همین دلیل نمی توانم چیزی بگویم. پروژه های آینده خود را به محض آماده شدن ارائه خواهیم کرد. به این ترتیب شما به طور رسمی اطلاعات مختلف را به موقع دریافت خواهید کرد.

اگرچه پیوتر بابینو مستقیماً به این موضوع اشاره نکرد که کار بعدی تیم بلوبر با همکاری کونامی انجام خواهد شد، اما تاکید کرد که اگرچه آنها مالک IP نیستند، اما تیم سازنده باید آزادی عمل در ایجاد تغییرات را داشته باشد.

بلوبری تیم، رئیس استودیو گفت: «کار با شرکت دیگری که IP دارد برای من سخت است. اما ما همیشه برای آزادی عمل با صاحبان مجوزها صحبت می کنیم. ما به آنها می گوییم که می خواهیم از مجوز آنها استفاده کنیم، اما می خواهیم داستان خودمان را بگوییم. اگر نتوانیم داستان خود را ارائه دهیم و آزادی عمل و فرصت نوآوری نداشته باشیم، ساختن یک بازی منطقی نیست. زیرا در این صورت استودیوی تیم بلوبر محصول عالی ارائه نخواهد کرد.

تیم بلوبر سایلنت هیل

کار تیم Bloober شباهت هایی با سری Silent Hill دارد

پیوتر بابینو در پایان می‌گوید: «اگر در زندان باشی، نمی‌توانی پرواز کنی». به همین دلیل است که ما سعی می‌کنیم بازی‌هایی را طوری بسازیم که در هنگام ساخت یک بازی ویژه BlueBerry Studio را می‌سازیم، نه اینکه دنبال استودیو دیگری هستیم. با این تفاسیر، حتی پروژه‌ای که نمی‌توانیم درباره‌اش صحبت کنیم، اثری خاص خواهد بود که توسط Bloober Team Studios با ویژگی‌های خاص ما تولید می‌شود.»

به گفته منابع رسانه ای VGC، چندین پروژه از سری Silent Hill در استودیوهای سراسر جهان در دست ساخت هستند. این آثار احتمالاً شامل یک بازسازی، دنباله کامل و سریال اپیزودیک بر اساس داستان هستند. مدتی پیش مجموعه ای از تصاویر مفهومی منتشر شد که خبر از ساخت بازی جدیدی از سری Silent Hill را می داد. این مطابق با گزارش فوریه VGC Media است که به تصمیم کونامی برای احیای سری ترسناک خود و برنامه ریزی برای ساخت بازی جدیدی از این سری اشاره می کند.

تصاویر لو رفته از بازی جدید سری Silent Hill مربوط به نسخه دمو با کد Sakura می باشد. این نسخه که شبیه به بازی PT می باشد به منظور ارائه قسمت هایی از بازی جدید در قالب نسخه دیجیتالی رایگان منتشر شد تا توجه بازیکنان به پروژه بزرگتر جلب شود.

VGC Media سال گذشته برای اولین بار اعلام کرد که کونامی قصد دارد تولید بازی های اصلی خود را افزایش دهد. مشخص شد که این شرکت به دنبال احیای مجموعه های محبوبی مانند Metal Gear، Castlevania و Silent Hill در قالب بازی های جدید و بازسازی آثار قبلی است.

نظر شما در مورد بازی جدید Silent Hill از Bloober Team Studios چیست؟ آیا این استودیو می تواند موفقیت های قبلی تیم سایلنت را تکرار کند؟ به نظر شما تیم بلوبری در بازی جدید سایلنت هیل چه تغییراتی ایجاد خواهد کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle