منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • استودیو لاریان می گوید که Baldur’s Gate 3 در سال 2023 دسترسی زودهنگام را ترک می کند و موارد بیشتری در راه است.

استودیو لاریان می گوید که Baldur’s Gate 3 در سال 2023 دسترسی زودهنگام را ترک می کند و موارد بیشتری در راه است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو لاریان می گوید که Baldur's Gate 3 در سال 2023 دسترسی زودهنگام را ترک می کند و موارد بیشتری در راه است.

استودیو لاریان می گوید که Baldur's Gate 3 در سال 2023 دسترسی زودهنگام را ترک می کند و موارد بیشتری در راه است.

در جریان Dungeons & Dragons Direct، استودیوی Larian رسماً تأیید کرد که Baldur’s Gate 3 دسترسی زودهنگام را ترک می‌کند و در سال 2023 با 1.0 راه‌اندازی می‌شود – یک پنجره راه‌اندازی که قبلاً ذکر شده بود اما به صراحت بیان نشده بود. سازنده همچنین از تریلر جدیدی رونمایی کرده است که آزاردهنده است که در ماه های آینده موارد بیشتری به Baldur’s Gate 3 اضافه خواهد شد.

لارین استودیوز در تریلر گفت: “تا نه، ما قبلاً چیزهای عالی زیادی اضافه کرده ایم – و چیزهای بیشتری در راه است.” بنابراین برای دسترسی زودهنگام در سفر به Baldur’s Gate 3 به ما بپیوندید یا در سال 2023 که بازی منتشر شود، بیایید.

در فوریه 2022، کارگردان Baldur’s Gate 3 Sven Vinke تخمین زد که تیم “حدود یک سال توسعه” در Baldur’s Gate 3 قبل از دسترسی زودهنگام بازی داشته است که تاریخ انتشار آن را در سال 2023 پیشنهاد می کند، اما هنوز جایی برای یک پنجره راه اندازی بالقوه در بازی باقی مانده است. 2024. خوشحالم که می بینم برای تجربه کامل بازی نیازی نیست خیلی بیشتر منتظر بمانیم.

Baldur’s Gate 3 Patch 7، آخرین به روز رسانی اصلی بازی، کلاس Barbarian را به RPG الهام گرفته از DnD اضافه کرد و تعداد کل کلاس های بازی را به 9 رساند. در Baldur’s Gate 3، داستان با دستگیری شما توسط شکارچیان ذهن آغاز می شود. شما فرار می کنید، اما نه قبل از اینکه آدم ربایان در مغز شما قاشقی بکارند، که روند تبدیل شدن شما به شکارچی ذهن را آغاز می کند. با ملاقات و دوستی با ماجراجویان دیگر در سفر به دنبال راهی برای بهبودی می گردید.

Baldur’s Gate 3 برای رایانه شخصی و Stadia در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.