منو سایت

استودیوی Mutant Year Zero بازی Tactical Adventure Miasma Chronicles را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیوی Mutant Year Zero بازی Tactical Adventure Miasma Chronicles را معرفی کرد

استودیوی Mutant Year Zero بازی Tactical Adventure Miasma Chronicles را معرفی کرد

سازنده بازی Mutant Year Zero: Road to Eden The Bearded Ladies ماجراجویی تاکتیکی بعدی خود را در جریان معرفی محصول امروز در 505 Games فاش کرد. Miasma Chronicles به دنبال این است که در نبرد جاده ای جاده به عدن شرکت کند، اما به آن حس انسانی بیشتری بدهد – زیرا شما مانند حیوانات بازی نخواهید کرد و قدرتی مرموز در دل داستان وجود دارد که می تواند بشریت را تغییر دهد.

مانند Mutant Year Zero: Road to Eden قبل از آن، Miasma Chronicles نبرد نوبتی را با اکتشاف و ماجراجویی بی‌درنگ ترکیب می‌کند. تیزر تریلر فیلم به ما اجازه نمی‌داد این را در عمل ببینیم، اما اگر چیزی شبیه به بازی‌های قبلی The Bearder Ladies باشد، نزدیک شدن مخفیانه به دشمنان هنگام شروع جنگ مفید است.

الویس قهرمان داستان (بله، در واقع) می تواند از میاسما با دستکش مخصوص برای استفاده از توانایی های قدرتمند استفاده کند، و یک برادر روباتی (احتمالاً او را به فرزندی خوانده است) به او ملحق می شود در حالی که تلاش می کند بفهمد چه اتفاقی برای آمریکا در این سرزمین بایر پسا آخرالزمانی افتاده است. . این استودیو مطمئناً با پسا آخرالزمان آشناست، زیرا Mutant Year Zero در حال تکامل در دنیایی است که پس از شکست های فاجعه بار بشریت، حیوانات ناطق قدرت را به دست گرفته اند.

The Bearded Ladies و 505 Games Miasma Chronicles را در سال 2023 برای PS5، Xbox Series X | S و PC منتشر خواهند کرد که در فروشگاه Epic Games و Steam در دسترس خواهد بود. Mutant Year Zero: Road to Eden نیز در دست توسعه است و توسط Unreal Engine تولید می شود.