منو سایت

استودیوی بازی سازی Life is Strange برند خود را تغییر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیوی بازی سازی Life is Strange برند خود را تغییر داد

Dontnod Entertainment وعده خبرهای مهمی را به طرفداران داده است و سرانجام این خبر روز سه شنبه به وقت آمریکا اعلام شد. Life is Strange برند و لوگوی خود را تغییر داده و شاهد انتشار مطلب جدیدی در مورد نام استودیو هستیم. در این بین طرفداران این استودیو منتظر ارائه یک بازی کاملا جدید بودند.

به گزارش پارسی گیم، استودیو دونتناد در چند سال اخیر به موفقیت و محبوبیت زیادی دست یافته است. این استودیو مستقر در پاریس در حال همکاری با ناشران بزرگ در صنعت بازی از جمله Square Enix است و در حال همکاری نزدیک با مایکروسافت برای ایجاد یک بازی انحصاری Xbox به نام Tell Me Why است. این استودیو در جدیدترین اخبار بازی لوگو و برند خود را تغییر داده و حتی وب سایت اصلی استودیو نیز با ظاهری جدید به روز شده است.

استودیو Dontonad دیروز فرصتی برای اعلام اخبار بزرگ و همچنین فرصت ارائه پروژه های جدید را فاش کرد. در حالی که بسیاری منتظر معرفی یک بازی جدید بودند. نتیجه نهایی برخلاف تمام انتظارات بود. وب سایت این استودیو برای مدت کوتاهی کار نکرد و پس از آن شاهد معرفی لوگوی جدید و املای جدید نام استودیو بودیم. این استودیو بازی سازی از این پس فراخوانی می شود لذت نبر معروف است و لوگوی جدیدی دارد.

استودیو DON'T NOD خالق Life is Strange است

نام و لوگوی جدید سازنده Life Strange است

این تغییرات به مناسبت چهاردهمین سالگرد استودیو انجام شد و استودیو برنامه های بزرگی برای آینده دارد. تیزر منتشر شده از تغییر برند سازنده Life is Strange انواع طرح ها را نشان می دهد و در نهایت لوگوی نهایی نمایش داده می شود. این استودیو دلیل تغییر نام DON’T NOD را تمایز آن از دیگر استودیوها عنوان کرد و گفت که جدا کردن نام و شکستن حروف به این معنی است که استودیو می خواهد جدید و متفاوت به نظر برسد.

Life is Strange Creator Studio در تیزر کوتاهی به چندین پروژه جدید که در حال آزمایش هستند اشاره می کند. هنوز بازی جدیدی معرفی نشده است و نمی دانیم این استودیو روی چه پروژه هایی کار می کند. اعضای استودیو می‌گویند که علاقه‌مند به ساخت بازی‌های جدید هستند و DON’T NOD فقط روی دنباله‌ی Life is Strange کار نمی‌کند. این تغییر برند و لوگو نیز به این معنی است که استودیو از هم جدا شده و به دنبال ماجراجویی های جدید است.

آخرین نسخه از سری Life is Strange با نام Life is Strange: True Colors توسط استودیو Deck Nine ساخته شده و شاهد بودیم که این بازی فضای متفاوتی نسبت به عناوین قبلی دارد. تغییر برند و لوگو عصر جدیدی برای استودیو است.

منبع: GameRant