منو سایت

استودیوی بازی سازی Days Gone در حال ساخت یک بازی چند نفره است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیوی بازی سازی Days Gone در حال ساخت یک بازی چند نفره است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Bend که به عنوان سازنده Days Gone شناخته می شود، نه تنها لوگوی جدید خود را معرفی کرد، بلکه از ساخت یک بازی چند نفره نیز خبر داد.

Band Studio یکی از شرکت های تابعه سونی و یکی از استودیوهای PlayStation First Party است. این استودیو که بیشتر به خاطر مجموعه فیلتر سایفون شناخته می شود، اثری به نام Days Gone در سال 2019 منتشر کرد. Diz Gone با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد، اما یک اثر تجاری موفق بود و کارگردان جف راس هشت میلیون نسخه فروخت. Days Gone.

اخیراً اعلام شد که Bend Studios قصد دارد دنباله ای برای این اثر بسازد که سونی با آن مخالفت کرد. حال علاوه بر رونمایی از لوگوی جدید، استودیو بند اعلام کرده است که به جای ساخت Days Gone 2 روی یک کار چند نفره جدید کار می کند.

کوین مک آلیستر، مدیر روابط عمومی گروه، در پستی در وبلاگ پلی استیشن گفت: “ما هیجان زده هستیم که فقط برخی از اخبار این پروژه را اعلام کنیم.” ما در حال حاضر روی یک IP جدید کار می کنیم که شامل بخش چند نفره است و بر اساس سیستم های Open-World بازی است. این بازی دنیای کاملا جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد که ما برای ایجاد آن بسیار هیجان زده ایم. ما مشتاقانه منتظر ارائه این بازی در زمان مناسب به شما هستیم.

بنیانگذار استودیو Days Gone Bend

لوگوی جدید خالق بازی Days Gone نماد ایالت اورگان است

هرمان هولست، مدیرعامل استودیوی پلی استیشن در ژوئن 2021 تأیید کرد که استودیو Bend روی دنباله Days Gone کار نمی‌کند و در عوض روی پروژه جدیدی کار می‌کند. از قبل می دانیم که این اثر منتشر نشده دارای بخش چند نفره است و از ساختار جهان باز مشابه بازی قبلی استودیو باند استفاده می کند.

با وجود مقاومت سونی، هنوز هم بسیاری از طرفداران خواهان ساخت دیز گان 2 هستند. متاسفانه این اتفاق حداقل در آینده نزدیک نخواهد افتاد. علیرغم محبوبیت بازیکنان، به اندازه سایر انحصارهای پرهزینه سونی موفق نبود. گزارش شده است که بخشی از استودیو Bend در حال کار روی کار چند نفره با استودیوی Naughty Dog است. تیم دیگری از استودیو باند در حال ساخت بازی جدیدی از سری Uncharted هستند که باعث نارضایتی برخی از افراد برتر استودیو شد.

در مورد لوگوی جدید، استودیو Bend می گوید که نشان دهنده مکان، تاریخ و سبک زندگی منطقه اورگان است. اورگان محل استودیو Days Gone است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

نظر شما در مورد بازی استودیویی جدید Days Gone چیست؟ به نظر شما این کار جدید مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ آیا ترجیح می دهید یک استودیوی بازی سازی Diz Gun 2 بسازید یا روی یک کار جدید کار کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot