منو سایت

استودیوی بازیسازی Frostpunk در حال ساخت سه اثر جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیوی بازیسازی Frostpunk در حال ساخت سه اثر جدید است

با نزدیک شدن به PC Gaming Show، استودیوهای مختلف برنامه هایی را برای این رویداد اعلام می کنند. این استودیو 11 بیتی که Frostpunk را در کارنامه خود دارد، ضمن اعلام خبر تولید سه اثر جدید، از معرفی محصول جدید خود در رویداد بازی رایانه های شخصی خبر داد.

11 Beats یکی از معروف ترین استودیوهای صنعت بازی های ویدیویی است که علاوه بر تولید سریال هایی مانند Anomaly و This War of Mine و بازی های Frostpunk، انتشار بازی های Children of Morta و Moonlighter را بر عهده دارد. این استودیو اخیرا اعلام کرد که در حال ساخت سه اثر جدید از جمله Frostpunk 2 است.

استودیو 11 بیت به تازگی تریلر کوتاهی از بازی جدید خود در توییتر منتشر کرده است. این استودیو قصد دارد این محصول را در جریان رویداد بازی رایانه های شخصی ارائه کند. تریلر مردی را در حال بیدار شدن روی تخت بیمارستان نشان می دهد. استودیوی 11 بیتی در این ویدئو از الکسی کارل زیست شناس برنده جایزه نوبل نقل قول کرده است. در این نقل قول آمده است: «انسان بدون رنج نمی تواند بهبود یابد. – چون هم مرمر است و هم مجسمه ساز.

استودیوی 11 بیت در حال کار بر روی اثر دیگری با کد Project 8 است که در سال 2018 معرفی شد و ظاهرا هنوز در دست ساخت است. این استودیو گفت که این اثر شبیه به Frostpunk نیست و یک بازی مدیریت و شهرنشینی نیست. Frostpunk 2 یکی دیگر از کارهای 11 بیتی جدید استودیویی است که احتمالاً در جریان PC Gaming Show شاهد اخبار و اطلاعات جدیدی برای آن خواهیم بود.

استودیو Frostpunk Studio 11 بیتی

Frostpunk 2 یکی از کارهای جدید استودیو 11 بیتی است

Konrad Adamczowski، مدیر روابط عمومی استودیو 11 بیت، تایید کرد که این استودیو دارای سه تیم مجزا از بازی‌سازان است که به طور موازی روی سه بازی مختلف کار می‌کنند. سومین بازی جدید این استودیو نیز قرار است در جریان PC Gaming Show رونمایی شود.

PC Gaming Show در 12 ژوئن برگزار خواهد شد. اگر مایل به تماشای این رویداد هستید، می توانید آن را ساعت 00:00 روز 23 ژوئن به وقت تهران با استفاده از پلتفرم هایی مانند توییچ و یوتیوب تماشا کنید.

نظر شما در مورد ساخت سه اثر جدید توسط استودیوی بازی سازی Frostpunk چیست؟ آیا کارهای قبلی را در استودیو 11 بیتی تجربه کرده اید؟ به نظر شما چه آثار دیگری در نمایشگاه PC Gaming ارائه خواهند شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PCGamesN