منو سایت

استریمر بدون اینکه آسیبی ببیند الدن رینگ را شکست داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استریمر بدون اینکه آسیبی ببیند الدن رینگ را شکست داد

استریمر بدون اینکه آسیبی ببیند الدن رینگ را شکست داد

از زمانی که Elden Ring در ماه فوریه عرضه شد، برخی از بازیکنان که ظاهراً دیگر بازی اصلی را به اندازه کافی دشوار نمی دانند، به دنبال راه هایی برای چالش برانگیزتر کردن آخرین عنوان FromSoft بوده اند. به گزارش Kotaku، این شامل استریمر Twitch Seki است که به تازگی اولین بازی ضبط شده را بدون بازدید به پایان رسانده است / بدون آسیب به صورت زنده در یک نمایش استریم.

در حالی که همکار استریم یعنی GinoMachino در ماه مارس بدون زدن حلقه الدن کار را به پایان رسانده است، نسخه Seki یک لایه دشواری دیگر را اضافه می کند که در آن تحمل هر نوع آسیب محیطی یا سقوط نیز باعث می شود شما نیاز به شروع دوباره دویدن داشته باشید.

هر کسی که Elden Ring را بازی کرده باشد متوجه خواهد شد که اجتناب از خطرات محیطی، مانند باتلاق‌های سمی بدنام بازی یا خطر سقوط تصادفی چقدر دشوار است. سکی در صحبت با Kotaku در مورد دویدن گفت که سخت ترین قسمت قطعا آخرین رئیس بود، به این معنی که بسیاری از تلاش های ناموفق او او را به پایان بازی رساندند.

استریمر توضیح داد: «سخت ترین قسمت دویدن آخرین رئیس است: Elden Beast». او یک حرکت خاص دارد که بسیار ناعادلانه است: الدن استارز. یکی از تنها راه‌های اجتناب از آن، تکان دادن آن در حین طلسم است. ده ها ساعت تمرین دقیق و تمرین در زمان مناسب طول کشید.”

به طور کلی، سکی گفت که دویدن موفق سه ساعته بیش از 130 ساعت برنامه ریزی، تمرین و تلاش ناموفق طول کشید. می‌توانید چرخه کامل موفقیت‌آمیز بالا را تماشا کنید یا Seki’s Twitch را دنبال کنید تا از تلاش‌های آینده، از جمله تمام خاطرات برنامه‌ریزی‌شده بدون ضربه زدن، مطلع شوید.

Speedrunners نیز به شکلی چشمگیر در حال حرکت در بازی هستند و اولین اجرای آن در کمتر از یک ساعت کمتر از یک ماه پس از انتشار بازی منتشر شد. رکورد فعلی سرعت Any% برای Elden Ring 17 دقیقه و 43 ثانیه از YouTuber Distortion2 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.