منو سایت

استارفیلد قهرمان خاموش Bethesda RPG را برمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استارفیلد قهرمان خاموش Bethesda RPG را برمی گرداند

استارفیلد قهرمان خاموش Bethesda RPG را برمی گرداند

ما در نهایت اولین نگاه درست خود را به Starfield، بازی نقش آفرینی جهان باز جاه طلبانه Bethesda که در فضای وسیعی از فضا می گذرد، داشتیم. او هنوز تعداد زیادی از DNA RPG استودیو را حمل می کند، از جمله مکالمات اول شخص با شخصیت های دیگر. و اکنون بتسدا تایید کرده است که برخلاف آخرین بازی نقش آفرینی تک نفره خود، قهرمان استارفیلد دوباره ساکت خواهد بود.

Bethesda تایید کرده است که شما در اکانت رسمی توییتر خود قهرمان بی صدا خواهید بود. این قابل توجه است زیرا Fallout 4، آخرین بازی تک‌نفره RPG از Bethesda، با وادار کردن شما به بازی به عنوان یک شخصیت صوتی، زمینه جدیدی را ایجاد کرد. Fallout 76 به روند بی‌صدا بازگشت، اگرچه یک RPG چند نفره عالی بود.

در حال پخش: Starfield Game Discovery نمایشگاه Xbox & Bethesda Games 2022

مانند دیگر بازی های نقش آفرینی بتسدا مانند Elder Scrolls یا Fallout، قهرمان Starfield شما یک شخصیت قابل تنظیم است. ارائه Xbox & Bethesda Showcase حتی نشان داد که خالق شخصیت ها چقدر انعطاف پذیر است. و مانند سایر بازی های نقش آفرینی Bethesda، گزینه های گفتگوی زیادی خواهید داشت که از ویژگی ها و انتخاب های دیگر مطلع می شوند. اما این بار نخواهید شنید که شخصیتی که خلق کرده اید دیالوگ خود را با صدای بلند بیان کند.

به نظر می رسد واکنش هواداران دوگانه است. برخی از سکوت قهرمان خاموش ابراز ناامیدی کردند و گفتند که او غوطه وری را نقض می کند. برخی دیگر می گویند به جای شنیدن خطی که تازه خوانده اند، سکوت را ترجیح می دهند.

Starfield شما را وادار می کند کهکشان را در یک کشتی کشف کنید که می توانید آن را بسازید و مطابق میل خود لباس بپوشید. تریلر نشان داد که کشتی برای ورود به فضا و حتی مبارزه با کشتی های دیگر جو را نقض می کند. تاد هاوارد، مدیرعامل استودیوی بازی سازی Bethesda در طول این ارائه گفت که بیش از 1000 سیاره برای کاوش وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.