منو سایت

استارفیلد بیش از هزار سیاره برای کاوش خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استارفیلد بیش از هزار سیاره برای کاوش خواهد داشت

سرانجام در مراسم مشترک Xbox و Bethesda از این بازی رونمایی شد بازی استارفیلد ما بودیم. این بازی قرار بود امسال منتشر شود. به طور رسمی به سال آینده موکول شد و پس از سال ها انتظار شاهد پیشرفت بازی بودیم. بدون شک ما با یکی از بزرگترین بازی های ساخته شده تا کنون روبرو هستیم و به گفته کارگردان بازی تاد هاوارد، بیش از هزار سیاره برای کاوش وجود دارد و صدها سیستم مختلف طراحی شده است.

تاد هاوارد قسمت های مختلف بازی را در یک تریلر 15 دقیقه ای از بازی Starfield به نمایش گذاشت. او سیاره ای به نام جیمیسون را انتخاب کرد و دیدیم که در هر جایی می توان آن را کاوش کرد. سپس وارد شهر نیو آتلانتیس شدیم که به گفته هاوارد می توان آن را در هر جایی فرود آورد. او سپس سیاره را ترک کرد و وسعت بازی استارفیلد را نشان داد. در واقع هزاران سیاره وجود دارد که همه آنها را می توان با جزئیات کاوش و جستجو کرد.

استارفیلد بیش از هزار سیاره برای کاوش خواهد داشت

تریلر بازی Starfield در رویداد Xbox منتشر شد

شما فقط با یک سیاره سر و کار نخواهید داشت. انواع مختلفی از سیارات با جزئیات مختلف وجود دارد. مثلا یکی کاملا برفی و یخبندان است و دیگری پر از منابع مهم و حیاتی. علاوه بر این، بیش از 100 سیستم مختلف در بازی استفاده شده است. همه این سیستم ها به بازیکن اجازه می دهد تا تجربه زیادی کسب کند. بخشی از تریلر گیم پلی Starfield نیز به داستان اصلی اختصاص داشت. اما به گفته تاد هاوارد، داستان برای هر گیمر متفاوت خواهد بود.

گیم پلی استارفیلد

گیم پلی استارفیلد

هاوارد در کنار سیارات و اکتشاف آنها، نقش مبارزه و خلق قهرمانان را نیز به نمایش گذاشت. بازیکنان Starfield می توانند بیشترین سفارشی سازی را تجربه کنند. ابزارهای موجود به گونه ای هستند که بدن شخصیت می تواند از نقطه ای به نقطه دیگر تغییر کند. در نهایت می توان یک داستان اولیه یا یک داستان مقدماتی برای او ساخت و این به شخصیت 3 توانایی اساسی می دهد. اینطور نیست که قهرمان بازی فردی با هویت یکسان باشد.

سیستم دیالوگ استارفیلد با بازی های قبلی بسیار متفاوت است و می توانید از بین دیالوگ های متنوعی انتخاب کنید. این بازی به نوعی از Fallout الهام گرفته شده است. اما رد تمامی بازی های بتسدا در آن دیده می شود. به عنوان مثال، سیستم انتخاب شخصیت ترکیبی از تمام عناوین قبلی است و به گفته تاد هاوارد، این بهترین سیستمی است که تا به حال ساخته اند.

بخشی از تریلر گیم پلی Starfield به تیراندازی و تیراندازی اختصاص داشت. ما شاهد سبک های هیجان انگیز تیراندازی و نبرد بوده ایم که در بازی های بتسدا کمیاب هستند. قسمت دیگر تریلر به شخصی سازی سفینه فضایی اختصاص داشت و از همه مهمتر امکان پرواز با سفینه فضایی و حرکت بین سیارات با فضاپیما وجود دارد. این یکی از مهم ترین ویژگی هایی بود که در تریلر دیدیم. با توجه به تاخیر در Starfield منتظر انتشار بازی در سال آینده برای سری Xbox و PC باشید.

منبع: IGN