منو سایت

از Death Stranding تا Bloodborne

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
از Death Stranding تا Bloodborne

صاحبان پلی استیشن 5 مدت ها بود که منتظر معرفی بازی های جدید این کنسول بازی بودند. در حالی که شایعاتی مبنی بر تکمیل Final Fantasy 16 وجود دارد. اما هنوز هیچ بازی انحصاری بزرگی معرفی نشده است. کاربر و افشاگر توییتر فناوری دندان او اخیرا تمامی بازی هایی که توسط شرکای سونی در حال توسعه هستند را لیست کرده است و در این مقاله تمامی بازی هایی که در مراحل ساخت پلی استیشن 5 هستند را معرفی می کنیم.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، عناوین مختلفی برای کنسول پلی استیشن 5 در دست ساخت هستند که طبق گزارشی جدید، Remedy Entertainment یک بازی انحصاری جدید در دست ساخت دارد. مذاکرات برای این بازی با حضور Shui Yoshida، مدیر استودیو ایندی پلی استیشن در دفتر Ramdy آغاز شد و به دنبال آن شایعاتی مبنی بر عرضه بازی جدید برای سونی به گوش رسید. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد ماهیت این بازی نداریم.

Kojima Productions یکی دیگر از استودیوهای سازنده بازی انحصاری برای پلی استیشن 5 است که ماهیت یکی از پروژه ها مشخص نیست و فقط می دانیم که این بازی توسط کیت توسعه دهنده PS5 ساخته شده است. Death Stranding دومین پروژه ای است که توسط کوجیما ساخته می شود و هیدئو کوجیما اعلام کرده که روی متن داستان کار می کند. در نهایت شایعاتی مبنی بر تولید Silent Hill برای پلی استیشن به گوش می رسد و این شایعات توسط این منبع نیز تایید شده است.

بازی پلی استیشن 5

بازی های پلی استیشن 5

Arrowhead Studios گروه دیگری است که یک بازی انحصاری برای پلی استیشن 5 می سازد. اطلاعات به بیرون درز کرده از GeForce Now نشان می دهد که توسعه بازی Helldivers 2 آغاز شده است. این اولین پروژه استودیویی است و پروژه دیگر یک بازی گروهی شخص ثالث است که برای کنسول های نسل بعدی ساخته شده است که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست. طبق یک آگهی استخدام، استودیو Camouflaj، خالق Iron Man VR; یک بازی سطح اول جدید برای پلی استیشن استخدام می کند.

در همین حال، شایعاتی مبنی بر خرید اسکوئر انیکس توسط سونی انیکس به گوش می رسد و چندین پروژه اعلام نشده PS5 در دست ساخت است. First Contact Entertainment نیز بر روی یک “پروژه هیجان انگیز برای نسل بعدی” کار می کند. از سوی دیگر، Capcom بازی Street Fighter 6 و Remake Resident Evil 4 را برای کنسول سونی ساخت. یک لحظه قابل توجه بازسازی سازه های فلزی جامد از استودیو Virtuous است. کونامی مدتی پیش از انتشار عناوین Metal Gear Solid خبر داد.

در این گزارش همچنین به قرارداد همکاری بلندمدت پلی استیشن و فراماسافت اشاره شده است. به نظر می رسد که این استودیو در حال ساخت یک بازی انحصاری است و می توانیم دنباله Bloodborne را ببینیم. همچنین گفته می شود که تیم Ninja در حال کار بر روی Nioh 3 است. چندین پروژه برای PlayStation VR 2 در دست ساخت است. در این گزارش اشاره ای به استودیوهای داخلی سونی نشده است و تنها به شرکای شخص ثالث اشاره شده است.

منبع: DualShockers