منو سایت

از یک ساعت بازی لغو شده Half-Life 2 Spinoff Ravenholm لذت ببرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
از یک ساعت بازی لغو شده Half-Life 2 Spinoff Ravenholm لذت ببرید

از یک ساعت بازی لغو شده Half-Life 2 Spinoff Ravenholm لذت ببرید

داستان Half-Life پر از پروژه های لغو شده است که هرگز نور روز را نخواهند دید، اما به لطف Noclip، طرفداران اکنون می توانند تقریباً یک ساعت گیم پلی برای چرخش لغو شده Half-Life 2 در استودیوی Arkane، Ravenholm ببینند.

این یک نگاه گیرا به پروژه ای است که تقریباً در حال تکمیل به نظر می رسید، اما پروژه ای که به دلایلی Valve در نهایت آن را قطع کرد. در این ویدئو، دنی اودوایر از Noclip به نظر می‌رسد که به صورت دوره‌ای زمینه‌ای را برای گیم‌پلی که بینندگان می‌بینند ارائه می‌دهد. فیلمی از بازی لغو شده به عنوان بخشی از مستند 2020 Noclip در مورد تاریخ Arkane به دست آمده است، که O’Dwyer می گوید اکنون به طور کامل منتشر شده است “به عنوان بخشی از ماموریت Noclip برای مستندسازی و حفظ تاریخ بازی های ویدیویی.”

آنچه که فیلم نشان می دهد امیدوارکننده به نظر می رسد، با یک سیستم الکتریکی عمیق که بازیکنان می توانند از آن برای شکست دادن دشمنان و حل پازل استفاده کنند. بازیکنان در نهایت یک تفنگ میخ را به دست خواهند آورد که می تواند برای شلیک پیچ و مهره به محیط و تولید برق برای باز کردن درها و ایجاد تله استفاده شود. O’Dwyer خاطرنشان می کند که یک امتیاز کاملاً جدید برای بازی جمع آوری شده است که برخی از آن ها در فیلم گیم پلی جدید گنجانده شده است و احتمالاً برای اولین بار توسط مخاطبان خارج از Arkane و Valve شنیده می شود. انواع جدیدی از دشمنان نیز وجود دارد، مانند زامبی‌های تف‌دهنده و میمون‌های جهش‌یافته فوق‌هوشمند که می‌توانند در مجرای هوا بخزند.

در راونهولم، بازیکنان نقش آدریان شپرد از بازی Half-Life: Opposing Force را بر عهده می‌گیرند و با پدرشان، گریگوری از Half-Life 2، دوباره متحد می‌شوند، در حالی که در یک بیمارستان روانی متروکه پر از زامبی‌ها و آزمایش‌های علمی خصمانه مختلف توسط گریگوری مبارزه می‌کنند. . در ابتدا، این پروژه در استودیو Junction Point تحت طیف وارن اجرا شد و شامل یک تفنگ مغناطیسی بود که می‌توانست از آن برای مغناطیس کردن سطوح برای اهداف جنگی و حل پازل استفاده شود. این نمونه اولیه در نهایت به دست Arkane می افتد و به پروژه ای تبدیل می شود که تیم Ravenholm نامیده است.

در مورد اینکه چرا این پروژه هرگز به طور رسمی راه اندازی نشد، Valve دلیل رسمی ارائه نکرد، اما در مستند Noclip 2020، کارمندان Arkane به سادگی حدس زدند که این پروژه به تجارت رسیده است. طبق گفته Arkane، این بازی احتمالاً به حداقل یک سال کامل دیگر برای توسعه و هزینه‌های مرتبط نیاز دارد، که ممکن است Valve را در نهایت به این نتیجه برساند که این پروژه از نظر مالی ارزش تکمیل را ندارد.

آخرین بازی Half-Life، Half-Life: Alyx فقط برای VR، در سال 2020 منتشر شد، که قبل از آن، پس از Half-Life 2: Episode 2 در سال 2007، هیچ بازی جدیدی در این سری وجود نداشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.