منو سایت

از نقشه Hearthstone Voyage to The Sunken City: Hedra The Heretic پرده برداری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
از نقشه Hearthstone Voyage to The Sunken City: Hedra The Heretic پرده برداری کنید

افزونه بعدی Hearthstone، Voyage to the Sunken City، در 12 آوریل راه اندازی می شود. مجموعه جدید یک کلاس کاملاً جدید به نام Naga را معرفی می کند، یک مسابقه زیر آب از موجودات جادویی که در حالی که در دست شما نشسته اند با جادوها پاداش می دهند. هنگامی که یک ناگا افسانه ای مبتنی بر کلاس دریافت می کنید، البته، هم افزایی مبتنی بر طلسم بسیار زیاد است.

وارد هدرای بدعت گذار، یک مینیون افسانه ای درویدها و بخشی از کلاس جدید ناگا. مینیون با 7 مانا با آمار 4/5 خط استاتیک نسبتا پایینی دارد اما فریاد نبرد او بسیار زیاد است. او یک مینیون به اندازه هزینه هر طلسمی که در زمانی که هدرا در دست شما بود، احضار می کند. هوم

دروید افسانه ای هدرا یک بدعت گذار است
دروید افسانه ای هدرا یک بدعت گذار است

این توانایی، هدرا را به یک تمام کننده خوب در پایان بازی برای دسته های درویدهایی که جادوهای عالی را ترجیح می دهند تبدیل می کند. برخی از آنها امسال از چرخش استاندارد خارج خواهند شد، اما سال گذشته بلیزارد یک کیت اساسی معرفی کرد که به آن اجازه می‌دهد تا نقشه‌های هر افزونه گذشته را چرخه کند تا زمینه را برای برنامه‌های افزودنی آینده فراهم کند. به جرات می توان گفت که در پسوند شهر غرق شده یا شاهد بازگشت چند طلسم گران قیمت خواهیم بود یا موارد جدیدی به استخر اضافه می شود.

اما هدرا حتی به عنوان یک گزینه در میانه بازی برای آزمایش هایی که برخی جادوهای ارزان تری را انجام می دهند قابل اجرا است. اگر بتوانید از هدرا خارج شوید، در حالی که توسط دو خدمتکار تصادفی با 4 یا 6 هزینه احاطه شده اید، تبدیل به یک بازی با ارزش می شود و در ابتدای بازی پاسخ دادن به آن دشوار می شود.

طبق توضیحات رسمی، هدرا سلطنت ملکه ازشارا را رد کرد، که ممکن است ایده بدی باشد.

اگر چه بیشتر به شما چیز دیگری می گویند، همه ناگا ها پیروی از ملکه آزشارا را انتخاب نمی کنند. کسانی که این کار را نمی کنند به اعماق دریا پرتاب می شوند و تنها عده کمی می توانند به تنهایی زنده بمانند. هدرا یکی از معدود این افراد است. او در اقیانوس سفر می کند تا پیروان ملکه ازشارا را علیه خود برانگیزد یا کسانی را که چنین نمی کنند شکست دهد.

علاوه بر کلاس جدید ناگا، Voyage to the Sunken City دو کلمه کلیدی جدید را معرفی می کند. لایروبی به شما این امکان را می دهد تا در حالی که از پایین عرشه کارت بگیرید گوزیلا مینیون ها در چندین قسمت موجود هستند و همه به طور همزمان احضار می شوند، مهم نیست هر قطعه در کجای عرشه شما باشد. بلیزارد با جزئیات بیشتر در مورد محتوای سال جدید و تغییرات در مجموعه هسته کمی قبل از راه اندازی به روز می شود. دو بسته Voyage to the Sunken City اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس هستند.

اکتیویژن بلیزارد به دنبال شکایت از ایالت کالیفرنیا با اتهامات آزار و اذیت و اعمال ناعادلانه کار مواجه است و تحقیقات بیشتری را آغاز کرده است. مایکروسافت از آن زمان اعلام کرده است که قصد دارد اکتیویژن بلیزارد را خریداری کند، اما باید دید که این پویایی چه تأثیری بر دعوی قضایی در حال انتظار دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.