منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • از بازی های رایانه ای برای جذب جوانان به این رشته استفاده می شد

از بازی های رایانه ای برای جذب جوانان به این رشته استفاده می شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
از بازی های رایانه ای برای جذب جوانان به این رشته استفاده می شد

ابوالفضل احمدی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکورد، بازی های رایانه ای را بخشی از برنامه های دشمن برای انحراف جوانان دانست. وی می گوید: دشمن همچنان بر ضد اسلام و مبانی آن برای مقابله با پیشرفت حکومت اسلامی در جهان برنامه ریزی می کند و ما باید به جای غافلگیری برای خنثی سازی نقشه دشمن اقدام کنیم.

احمدی ساماندهی فضای مجازی را یکی از موارد ضروری دانست و گفت: فضای مجازی مغفول مانده است و باید فضا را ملتهب و متشنج کرد، شایعه پراکنی کرد، دروغ، وارونه جلوه داد و یک مشکل عادی را به بحران تبدیل کرد. این فضا باید قانون باشد.» او همچنین بازی های رایانه ای را جزو برنامه های دشمن برای چنین روزی می داند و می گوید که دشمنان می خواهند انقلاب و اسلام را برای این نسل جور دیگری بگویند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: عده ای ناآگاه و فریب خورده با بازی های رایانه ای به خیابان آمدند و حرکات اکشن بازی ها را کشف کردند. وی تصریح کرد: این افراد بیشتر نوجوانان عاطفی بودند که در آن سال ها با فضای مجازی و بازی های مهیج بزرگ شده بودند و اکنون فضای مناسبی یافته اند تا حرکات اکشنی را که در رایانه انجام می دادند وارد عرصه واقعیت کنند. علت اصلی مشکلات اخیر بازی های رایانه ای و حرکات اکشن در آن بازی ها بود.

بازی های کامپیوتری

بازی های رایانه ای برنامه ربودن جوانان دشمن است

احمدی در ادامه افزود: آموزش و پرورش، صدا و سیما، وزارت ارشاد، دانشگاه و خانواده در این امر نقش دارند و رفتار این نوجوانان تنها احساسی است که در عرصه واقعیت رخنه کرده است. او این نوجوانان را پست و سیاسی نمی داند اما دلیل رفتار این گروه در چند وقت اخیر برنامه ریزی دشمن از طریق بازی است. وی افزود: گروهی از معترضان نیز خواهان رفع ابهام و پاسخگویی به سؤالات آنان و روشن شدن کامل موضوع بودند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: نباید تحت تأثیر القای دشمن قرار بگیریم که همه نوجوانان بی خیال و ضد جنگ هستند، اما اگر نوجوانی از روی بی احتیاطی در میدان دشمن بازی کند. برای ما سخت است زیرا همه اینها نسل فرزندان و سرمایه های ایران اسلامی هستند. بازی های مختلف در هفته گذشته در دسترس نبوده اند. بازی کلش آف کلنز فیلتر شده و همچنین گزارش هایی از خاموش شدن کامل سرورهای Callof Duty Mobile و Fortnite منتشر شده است.

منبع: اعتمادآنلاین و خبرگزاری فارس