منو سایت

اره برقی آبنبات چوبی به وضوح بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اره برقی آبنبات چوبی به وضوح بازگشته است

اره برقی آبنبات چوبی به وضوح بازگشته است

اره برقی Lollipop بازگشته است و این بار توسط Dragami Games اجرا می شود. این را یوشیمی یاسودا، مدیرعامل این شرکت در توییتر اعلام کرد.

یوشیدا به سادگی می گوید: “اره برقی آب نبات چوبی از بازی Dragami بازگشته است. لطفا منتظر آن باشید.” منظور او از آن مشخص نیست. این به طور بالقوه می تواند یک ریمستر کنسول های جدیدتر یا دنباله ای برای بازی اول باشد.

به گفته VGC، یوشیدا قبلاً مدیر عامل شرکت Kadokawa Games بود که به مدت 14 سال در آنجا کار کرد. Kadokawa Games همچنین Lollipop Chainsaw را منتشر کرد که توسط Grasshopper Manufacture توسعه داده شده بود. ماه گذشته، یوشیدا Kadokawa را ترک کرد و بازی Dragami را شروع کرد.

در اوایل این هفته، جیمز گان، یکی از نویسندگان اره برقی بازی Lollipop، دهمین سالگرد بازی را جشن گرفت، اما همچنین اشاره کرد که با مکالمات مربوط به هر نوع آن آشنا نیست. ریمستر برای بازی.

Lollipop Chainsaw در ژوئن 2012 برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد. اگر بازی واقعاً بازگشته باشد، امیدواریم که یک نسخه رایانه شخصی نیز ببیند.

این بازی دختر جوانی به نام جولیت استارلینگ را دنبال می‌کند که با طاعون زامبی‌ها مبارزه می‌کند و در آستانه ملاقات با دوست پسرش نیک است. در بررسی ما از اره برقی آب نبات چوبی، گفتیم: “اره برقی آب نبات چوبی شاد و زشت است، اما او به طور مداوم به اهداف خود نمی رسد تا چیزی بیش از سرگرمی زودگذر باشد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.