منو سایت

ارتقاء گرافیکی GTA V را می توان برای PC منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ارتقاء گرافیکی GTA V را می توان برای PC منتشر کرد

Rockstar معمولاً به کنسول های بازی اولویت می دهد و بعداً نسخه های رایانه ای را منتشر می کند. با انتشار نسخه بهبودیافته بازی GTA V به همراه ارتقای گرافیکی برای پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس، رده بندی سنی جدیدی منتشر شد که نشان از انتشار این بازی برای رایانه های شخصی دارد.

طبق آخرین اخبار بازی و رده بندی سنی ESRB، قرار است نسخه دیگری از GTA V منتشر شود.بیش از یک ماه از انتشار ارتقاء گرافیکی این بازی برای کنسول های جدید می گذرد و گیمرها از تغییرات آن راضی هستند. اما بازيكنان كامپيوتر، مثل هميشه، غير فعال مي مانند. رده بندی سنی جدید نشان می دهد که نسخه به روز شده GTA 5 با ویژگی های جدید در آینده نزدیک بر روی رایانه های شخصی عرضه خواهد شد و روند انتشار بازی ادامه دارد.

زمانی که Rockstar تصمیم گرفت نسخه بهبود یافته GTA V را منتشر کند. این بازی توسط کمیته گواهی سنی ESRB مورد بررسی مجدد قرار گرفت. سپس بازی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس وارد فرآیند انتشار شد. طرفداران GTA طبقه بندی سنی جدیدی را در ESRB برای نسخه PC کشف کرده اند. این بدان معناست که Rockstar بازی را مجدداً به کمیته بررسی ارسال کرده است و ممکن است در نهایت منجر به انتشار نسخه جدیدی برای PC شود.

به روز رسانی گرافیک GTA V برای GTA Computer 5

به روز رسانی گرافیک GTA V

عرضه مجدد GTA 5 برای نسل نهم مورد انتقاد گیمرها و طرفداران قرار گرفته است. با تایید ساخت GTA 6، انتقادها کمی فروکش کرد. اما Rockstar به بازی ادامه خواهد داد. از ویژگی‌های نسخه گرافیکی پیشرفته می‌توان به وضوح 4K و افزودن فناوری امتحان مجدد اشاره کرد که رانندگی و جستجو در خیابان‌های لوس سانتوس را بهبود بخشیده است. بازی از نظر فنی نیز بهبود یافته است و طبق گزارشی جدید، محتوای ترانفوبیک GTA V نیز در نسخه جدید حذف شده است.

اگرچه برخی از ویژگی های این نسخه برای رایانه شخصی موجود است. اما طرفداران نسخه توسعه یافته را می خواهند. این نسخه همچنین تمامی محتویات بازی GTA Online را ادغام کرده و به شما امکان اجرای سریعتر بازی را می دهد. اعضای پلی استیشن پلاس تا پایان ماه ژوئن می توانند GTA Online را به صورت رایگان دانلود کنند. لازم به ذکر است که ارتقا به نسخه جدید برای خریداران قبلی رایگان نبوده و احتمالا این رویه برای نسخه PC نیز تکرار خواهد شد.

لازم به ذکر است که Rockstar صحبتی در مورد انتشار ارتقاء گرافیک GTA 5 برای PC ندارد و باید منتظر اخبار رسمی باشیم.

منبع: DualShockers