منو سایت

اخبار Street Fighter 6 برای مدتی فروکش خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اخبار Street Fighter 6 برای مدتی فروکش خواهد کرد

اخبار Street Fighter 6 برای مدتی فروکش خواهد کرد

از زمان رونمایی رسمی بازی، خبری از Street Fighter 6 کم نبود، زیرا کپکام جزئیات بیشتری از نبرد اصلی خود را فاش کرد، برخی از افراد مشهور را در لیست خود فاش کرد و حتی نشان داد که چگونه می توانید ریو را به طرز وحشیانه ای مسخره کنید. با این حال، انتظار می‌رود که انتشار بازی Street Fighter 6 برای مدتی به تعویق بیفتد، زیرا کپکام به توسعه بازی مبارزه ادامه می‌دهد تا بتواند در سال 2023 عرضه شود.

“ما بسیار لذت بردیم که به شما نشان دهیم Street Fighter 6 در یک هفته و نیم گذشته چگونه بوده است.” توییت های کپکام. “در حالی که ما آماده می شویم تا به شما نشان دهیم که چه چیزی در آینده است، ما برای لحظه ای ساکت تر خواهیم بود و به دوجوی توسعه باز می گردیم. متشکرم!”

در حال پخش: چگونه Street Fighter 6 عنوان خود را به دست می آورد – مصاحبه با توسعه دهنده Street Fighter 6

هنوز اخبار زیادی در مورد Street Fighter 6 وجود دارد که باید قبل از انتشار یک به‌روزرسانی توسعه جدید توسط Capcom – و چند بازی دیگر در نمایشگاه امروز Capcom – مانند افشاگری بزرگ Guile در Summer Game Fest Live و نحوه بازگشت بازی. netcode مسابقات چند نفره کمترین تاخیر ممکن را دارند. Tamoor Hussain از GameSpot نیز در Street Fighter 6 شرکت دارد و این بازی را به دلیل احساس آمادگی برای یک رویداد مهم در سال آینده ستایش کرد.

حسین در پیش‌نمایش Street Fighter 6 خود نوشت: «کپ‌کام مشخص کرده است که جامعه چه چیزی را در Street Fighter 5 دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد، و همچنین سایر ورودی‌های این مجموعه، و Street Fighter 6 نتیجه بررسی دقیق همه این‌ها است. مرور.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.