منو سایت

احتمال انتشار سه گانه Uncharted برای PC توسط Naughty Dog وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
احتمال انتشار سه گانه Uncharted برای PC توسط Naughty Dog وجود دارد

پس از راه اندازی موفقیت آمیز بازی Uncharted Legacy of Thieves CollectionNaughty Dog به هوادارانش توضیح داد که چرا تنها نسخه چهارم را به همراه بسته الحاقی منتشر کرده است که به گفته این استودیو، بازی های قدیمی سری Uncharted با اینکه از نظر داستانی عالی هستند، اما باید روی پلتفرم PC منتشر شوند. ، از نظر جلوه های بصری و گیم پلی نیاز به یک بازنگری اساسی دارند.

به گزارش پارسی گیم، استودیو ناتی داگ در جدیدترین پست وبلاگ خود به بازیکنان توضیح داد که قصد دارد به گسترش بازی های فراموش نشدنی و قدیمی به مخاطبان گسترده و جهانی خود ادامه دهد و آنها در این رابطه گفتند که ما برای اولین بار بازی انحصاری خود را می خواهیم. برای راه اندازی بر روی رایانه شخصی، توسعه دهندگان شروع به جستجو در کاتالوگ خود برای عنوانی کردند که می تواند بهترین انتخاب باشد. در نهایت آن ها به این نتیجه رسیدند که عنوان Uncharted Legacy of Thieves Collection انتخاب درستی است و بازیکنان نسل جدید به راحتی می توانند به آن دست پیدا کنند.

در حالی که برخی از بازیکنان کمی تعجب می کنند که باید نسخه چهارم بازی Uncharted را دوباره شروع کنند. اما طبق گفته‌های استودیو Naughty Dog، بازی‌های دوران PS3 از نظر بصری بسیار قدیمی بودند و پورت PC آنها نمی‌توانست از ابتدا بازسازی شود. زیرا زمان زیادی طول خواهد کشید.

سری Uncharted PC

امکان انتشار سه گانه Uncharted برای PC

استودیوی Naughty Dog که به روایت سه عنوان اول خود کاملاً اعتماد دارد، اما معتقد است که برای انتشار PC نیاز به یک بازنگری اساسی بصری دارد و باید انتظارات بازیکنان روی پلتفرم PC را برآورده کند.

تیم Naughty Dog نگاهی جامع به مجموعه اکشن ماجراجویی خود دارد و می‌خواهد این سری بازی محبوب را به گونه‌ای به مخاطبان ارائه دهد که برای همه گیمرها، اعم از قدیمی و جدید، مرتبط باشد. علاوه بر این، نسخه چهارم بازی Uncharted با ارائه روایت منحصر به فرد خود، شخصیت های جدید و تاثیرگذاری را به گیمرها معرفی کرد و توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند.

اگرچه ممکن است انتشار این سه گانه سال ها طول بکشد یا اصلاً شاهد انتشار آن ها نباشیم. اما بهترین فرصت برای آشنایی با شخصیت های دوست داشتنی Nate و Sully، امتحان بازی Uncharted Legacy of Thieves Collection برای بازیکنان PC و بازی The Nathan Drake Collection برای کاربران پلتفرم PS4 است.

جالب است بدانید که در این بین هر ساعت بر روی پلتفرم PC بر تعداد بازیکنان همزمان Legacy of Thieves Collection افزوده می شود به طوری که در این لحظه بیش از 9000 نفر در حال انجام بازی مبتنی بر سرویس SteamDB هستند. در آن زمان، بازی God of War با بیش از 73000 بازیکن به اوج خود رسید، در حالی که Horizon Zero Dawn بیش از 56000 بازیکن را جذب کرد. بنابراین به نظر می رسد که Uncharted Legacy of Thieves Collection فرصت طلایی برای شکستن رکوردهای بازی های دیگر دارد.

منبع: thegamer