منو سایت

اتاق مخفی NieR Automata پس از پنج سال کشف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اتاق مخفی NieR Automata پس از پنج سال کشف شد

Neer Automata به عنوان یکی از بهترین آثار تاریخ صنعت بازی های ویدیویی دارای انواع و اقسام عناصر مخفی و پنهان است. حالا طبق آخرین اخبار بازی، یک نفر توانسته است اتاق مخفی NieR Automata را بعد از گذشت پنج سال از انتشار آن پیدا کند.

استودیو PlatinumGames به عنوان خالق بازی Nier: Automata با گنجاندن رازها و کدهای مختلف در این اثر کم کاری نکرده است. مدتی پیش، فردی به نام لنس مک دونالد در توییتی اعلام کرد که یک کد تقلب در Nir Automata پیدا کرده است. این کشف توسط یوکو تارو، کارگردان اثر مذکور تایید شد. به همین دلیل، بسیاری از بازیکنان فکر می کردند که آخرین قسمت پنهان Nier: Automata کشف شده است. اکنون اخباری منتشر شده که خلاف آن را نشان می دهد.

یکی از کاربران Reddit با نام کاربری sadfutago اعلام کرده است که موفق به کشف یک منطقه مخفی بزرگ در Nir Automata شده است. این با واکنش طرفداران و دیتامینرها مواجه شد. sadfutago در ابتدا در مورد “کلیسا” در Nier: Automata subreddit یک ماه پیش پست شد. او در پست خود از کاربران اطلاعات خود را در مورد نحوه ورود به این منطقه خواست. یکی از پست های sadfutago به دلیل “عدم استقبال” به طور خودکار حذف شد.

پس از مدتی، sadfutago شروع به انتشار تصاویری از “کلیسا” کرد. منطقه نشان داده شده در این تصاویر کاملا جدید است و هنوز وارد نشده است. در نهایت فیلم کوتاهی از نحوه ورود به «کلیسا» و قسمت های مختلف آن پخش شد. طبق ویدیوی فاش شده، «کلیسا» اواخر وقت در Nier: Automata در دسترس خواهد بود. در این شرایط با شخصیت سوم اثر یعنی شخصیت A2 وارد Copied City می شوید که یک منطقه سفید و عجیب است. پس از مبارزه با تعدادی از دشمنان، A2 به یک دیوار نزدیک می شود و یک فرمان فشار کلید ظاهر می شود. پس از فشردن کلید مربوطه دری باز می شود و کاراکتر مذکور وارد قسمت جدید و مخفی می شود.

نردبانی در سمت دیگر در دیده می شود که با پایین رفتن از آن و دری که در انتهای محیط قرار دارد وارد راهروی مارپیچ می شوید. ویدیوی sadfutago قبل از اینکه A2 به “کلیسا” نشان داده شده در تصاویر برسد به پایان می رسد. با توجه به اینکه هیچ بازیکن دیگری این منطقه را کاوش نکرده است، مشخص نیست که آیا راهرو مارپیچی به داخل “کلیسا” ختم می شود یا خیر. ممکن است موارد دیگری نیز در این بخش وجود داشته باشد.

NieR Automata Secret بازی NieR Automata

اتاق مخفی NieR Automata به دلیل یک مد امکان پذیر است

بسیاری از کاربران وب سایت قرمز معتقدند که این مورد از طریق یک مد به Nier: Automata اضافه شده است. حتی اگر این باور درست باشد، با توجه به محدودیت‌های شناخته شده بازی برای اضافه کردن مدها، اقدام sadfutago به اندازه کشف یک راز ارزشمند و مهم است.

تا به حال، هیچ کس دیگری مانند sadfutago به بخش پنهان Nier دسترسی نداشته است: Automata. علیرغم اینکه وی در حال تست نسخه پلی استیشن 4 اثر مذکور است، اما قسمت هایی مانند کلیدها، انتخاب ها، درجه سختی و حتی تنظیماتی که امکان دسترسی به «کلیسا» را می دهد مشخص نیست. کشف یک راز جدید در مورد بازی Nir Otoma که تصور می شد آخرین قسمت مخفی فاش شده باشد، بدون شک هیجان انگیز و جالب است.

نظر شما در مورد اتاق مخفی NieR Automata چیست؟ به نظر شما این شغل هنوز رازهای دیگری دارد؟ کدام یک از قسمت های پنهان بازی Nir Automata را در طول تجربه خود کشف کردید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer