منو سایت

آیا Diablo Immortal یک بازی متقابل است یا یک cross progression؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آیا Diablo Immortal یک بازی متقابل است یا یک cross progression؟

آیا Diablo Immortal یک بازی متقابل است یا یک cross progression؟

هنگامی که برای اولین بار معرفی شد، Diablo Immortal فقط برای دستگاه های تلفن همراه تایید شد. با این حال، با نزدیک شدن به تاریخ انتشار آن در 2 ژوئن، این موضوع قبلاً تغییر کرده است، و بلیزارد تأیید کرده است که بازی رایگان خزنده dungeon برای رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. اما با چنین بازی‌هایی که به شدت به تعاملات چند نفره متکی است، مهم است که جامعه با هم باشند. بنابراین، آیا Diablo Immortal یک بازی متقابل دارد؟ و آیا Diablo Immortal پیشرفت های متقاطع دارد تا بتوانید در حال حرکت پلتفرم ها را تغییر دهید؟

پشتیبانی از بازی Diablo Immortal cross

بلیزارد هنوز جزئیات زیادی را به اشتراک نگذاشته است، اما تایید کرده است که بله، Diablo Immortal از پخش متقابل بین دستگاه های موبایل و رایانه شخصی پشتیبانی می کند. اگر روی رایانه هستید و دوستانتان روی پلتفرم موبایل هستند، می‌توانید بازی را با هم انجام دهید و از آنجایی که پشتیبانی از کنترلر هم روی موبایل و هم رایانه وجود دارد، هیچ‌کس نباید احساس کند که یک پیوند ضعیف است، اگر این بازی از طرف دیگر باشد. کیبورد و مانیتور غول پیکر

در حال پخش: Diablo Immortal | تاریخ انتشار و تریلر مصاحبه کامپیوتری

از آنجایی که همزمان با ظاهر شدن نسخه بتای باز روی رایانه روی دستگاه های تلفن همراه راه اندازی شد، تیم می خواست رابط کاربری در هر دو پلتفرم تقریباً یکسان باشد. از دستگاه تلفن همراه افزایش می یابد و اگرچه دکمه هایی را روی صفحه نمایش خواهید دید که من میتوانم برای استفاده در نسخه رایانه شخصی، از میانبرهای صفحه کلید برای “همه عملکردهای اساسی” نیز پشتیبانی خواهد شد.

پشتیبانی متقابل Diablo Immortal

بلیزارد در مورد جزئیات در اینجا خیلی کم صحبت کرده است، اما Diablo Immortal از cross-progression پشتیبانی خواهد کرد. تقریباً مطمئناً به این معنی است که شخصیتی که در رایانه بازی می کنید برای بازی در دستگاه تلفن همراه نیز در دسترس خواهد بود و به شما امکان می دهد بدون از دست دادن تجربه یا طعمه بین دو پلت فرم به جلو و عقب بروید.

از آنجایی که نسخه اصلی موبایل بازی امکان حرکت و حمله را دارد، این ویژگی به نسخه رایانه شخصی نیز منتقل شده است – به این ترتیب، شما این امکان را خواهید داشت که از کلیدهای WASD برای حرکت و کلیک برای حمله استفاده کنید، اما حرکت سنتی ماوس این امکان را خواهید داشت. همچنین برای کسانی که به بازی های قبلی دیابلو عادت دارند گزینه ای باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.