منو سایت

آیا نام بازی فیفا تغییر می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آیا نام بازی فیفا تغییر می کند؟

فرنچایز FIFA Football (FIFA) یکی از قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین بازی‌های ویدیویی است که قدمت آن تقریباً به سه دهه می‌رسد و اولین نسخه آن در سال 1993 با نام FIFA International Soccer برای Sega and Master System، 3DO و (کنسول‌ها) منتشر شد. در طول این سه دهه، این سریال فراز و نشیب های زیادی داشت، گاهی اوقات عجیب، مثلاً امسال عملکرد خوبی داشت، اما سال بعد این لیست به طور کامل بازگشت و رقیب سنگین آن یعنی سری PES عملکرد خوبی داشت. او در چند سال حتی بهتر عمل کرد. ضمن اینکه اخیرا خبر مهمی در مورد تغییر نام بازی فوتبال فیفا منتشر شده است که احتمالا برای بسیاری از شما عزیزان جای سوال دارد.

در زیر می خواهیم به سوالی که شما پرسیدید پاسخ دهیم، یعنی.آیا نام بازی فیفا تغییر می کند؟بیایید پاسخ دهیم.

مربوط به بازی فیفا (فیفا)

تایید رسمی: تغییرات در نام بازی فیفا (دلیل؟)

شاید برایتان جالب باشد که بدانید الکترونیک آرتز (EA) هر ساله مبلغ زیادی را به فیفا می پردازد تا از نام خود استفاده کند.به گفته مدیرعامل EA، این نام تنها در زمان برگزاری جام جهانی برای آنها ارزشمند است و نه همانطور که باید و شاید. در واقع برای آنها گرانتر از سودآوری است. اما روی سکه باید به این نکته اشاره کرد که این بازی سال هاست که با این نام شناخته می شود و در صورت تغییر نام ممکن است چندین سال طول بکشد تا اصالت اصلی خود را به دست آورد.

علاوه بر این، این شرکت رسما تایید کرده است که در حال بررسی تغییر نام خود به FIFA 23 یا در سال های آینده است، اتفاقی که دو سال پیش برای سری PS رخ داد.

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

نظر شما در مورد تغییر نام بازی به فیفا چیست؟

منبع: بازی Mag

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]