آیا از دانش آموز کلاس پنجمی که یک بازی ویدیویی می گیرد باهوش تر هستید؟

آیا از دانش آموز کلاس پنجمی که یک بازی ویدیویی می گیرد باهوش تر هستید؟

آیا از دانش آموز کلاس پنجمی که یک بازی ویدیویی می گیرد باهوش تر هستید؟

آیا آماده اید تا ذهن خود را در برابر دانش یک دانش آموز متوسط ​​کلاس پنجم آزمایش کنید؟ مسابقه کلاسیک از زمانی که شما از کلاس پنجم باهوش‌تر هستید، برای اولین بار به پلتفرم‌های بازی بازگشته است: Make the Grade که در سال 2008 برای کنسول‌ها منتشر شد.

آخرین فصل نمایش بازی در سال 2015 پخش شد، اگرچه آیا شما باهوش‌تر از کلاس پنجمی نیز بین سال‌های 2020 تا 2021 به صورت پادکست پخش شد. اکنون مسابقه به شکل بازی‌های ویدیویی باز خواهد گشت و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا چالش را انجام دهند – – یا در صورت نیاز به کمک همکلاسی های خود مراجعه کنند.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: موردانتظارترین بازی های سال 2022

این بازی به تنهایی یا با دوستان به صورت چند نفره روی مبل قابل بازی خواهد بود و شامل سوالات چند گزینه ای، چالش های درست یا نادرست و مینی گیم های متشکل از بیش از 6800 سوال بر اساس کلاس برنامه درسی استاندارد کلاس پنجم است.

“با تعداد زیادی از بچه ها که از خانه یاد می گیرند و تعداد زیادی از این سیستم های بازی خانگی در سراسر جهان، زمان بهتری برای احیای آیا شما باهوش تر از یک دانش آموز کلاس پنجمی هستید؟” در فضای بازی های ویدیویی، آدرین لاور از THQ Nordic گفت.

بازیکنان می‌توانند دانش خود را در مورد Nintendo Switch، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X | S و PC آزمایش کنند و بازی جدید باید اواخر امسال منتشر شود. این بازی توسط Massive Miniteam توسعه یافته و توسط HandyGames، یکی از شرکت های تابعه THQ Nordic با همکاری مالک حقوق، MGM منتشر شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.