منو سایت

آگهی استخدام سونی از بازگشت یک سریال محبوب خبر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آگهی استخدام سونی از بازگشت یک سریال محبوب خبر می دهد

بر اساس یک آگهی شغلی که اخیراً از تیم تازه تاسیس سونی منتشر شده است، این استودیو در حال توسعه یک بازی جدید بر اساس این فرنچایز محبوب با همکاری استودیو Naughty Dog است.

طبق آخرین اخبار بازی، هفته گذشته یک آگهی استخدام جدید در سایت استخدام قرار گرفت که نشان می دهد تیم داخلی تازه تاسیس سونی با استودیو دیگری به نام PSS Visual Arts که در حال ساخت بازی The Last of Us Part 1 است همکاری خواهد کرد. (آخرین ریمیکس). Off Ace 1) نیز در ساخت بازی جدید خود نقش داشته است.

به گزارش پارسی گیم، بخشی از این آگهی استخدام اعلام کرد که این بازی جدید با همکاری استودیو Naughty Dog سازنده سری Uncharted و LastFS در حال ساخت است. پس از مدتی، این بخش حذف شد و با عبارت زیر جایگزین شد: «سونی در حال ایجاد یک تیم توسعه داخلی جدید است. “این همان تیم درجه یک است که طرفداران برای مشارکت در فرنچایز Last of Us با آن آشنا هستند.”

اکنون یک آگهی شغلی جدید ارسال شده است که مربوط به مکان استودیوی PSS Visual Arts است که سن دیگو است. البته به این استودیو به طور مشخص اشاره ای نشده است، اما اذعان می شود که کار مربوط به «استودیوی جدید پلی استیشن مستقر در سن دیگو، کالیفرنیا» است. این تبلیغ ادامه می‌دهد: «در حال حاضر در حال توسعه یک پروژه جدید هیجان‌انگیز با Naughty Dog در قالب یک فرنچایز محبوب هستیم.

آگهی استخدام Naughty Dog سونی

بازگشت یک سریال محبوب با استودیوی تازه تاسیس سونی

استودیوی هنرهای تجسمی PSS برای رشد برخی فرنچایزهای بزرگ و محبوب ایجاد شد. این استودیو سال ها به عنوان یک استودیوی پشتیبانی از فرنچایزهایی مانند Spider-Man و Uncharted فعال بوده است. اما اخیراً اعضای آن جاه طلبی هایی برای رهبری پروژه های خود پیدا کرده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ در سال گذشته، PSS Visual Arts می خواست آنچارتد را بازسازی کند، اما به دلایلی مانند هزینه زیاد و زمان بر بودن پروژه، این کار را متوقف کردند. بنابراین، اعضای آن توجه خود را به بازسازی نسخه اول Last of Ace معطوف کردند که علاوه بر هزینه کمتر، به طراحان کمتری نیز نیاز داشت.

همین نشریه ادعا می کند که در مقطعی استودیوی دیگر سونی به نام Bend، خالق بازی Days Gone، وظیفه ساخت نسخه جدیدی از سری بازی های Uncharted را با بازی Naughty Dog بر عهده گرفت. علاوه بر این موارد، نشانه های دیگری نیز وجود دارد که نشان می دهد سونی ممکن است در حال برنامه ریزی برای معرفی بازی جدیدی در فرنچایز Uncharted باشد. در اوایل سال 2022، یک استخدام‌کننده جدید در Naughty Dog اظهار داشت که برای ساخت تیم‌های آینده نه تنها برای عناوین جدید، بلکه برای میراث Uncharted نیز استخدام شده است.

تا به امروز، تمامی بازی های اصلی سری Uncharted توسط استودیو Naughty Dog ساخته شده اند. با این حال، Uncharted: The Nathan Drake Collection (2015)، که شامل ریمسترهای سه بازی اول است، توسط Bluepoint Games ساخته شد. همچنین با اعلام رسمی Naughty Dog، بازی چند نفره The Last of Us به اندازه بازی اصلی بزرگ و گسترده خواهد بود.

منبع: Video Games Chronicle