منو سایت

آپدیت PUBG 19.1 در کنار رویداد Assassin’s Creed منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت PUBG 19.1 در کنار رویداد Assassin's Creed منتشر شد

به روز رسانی بازی PUBG 19.1 بالاخره پس از مدت ها انتظار عرضه شد و شاهد ویژگی های جدیدی از جمله رویداد ویژه و محدود Assassin’s Creed هستیم. به روز رسانی جدید PUBG با اضافه شدن تفنگ MP9 ارائه می شود که یک مسلسل سبک تمام اتوماتیک و مناسب برای موقعیت های فاصله نزدیک است. در عین حال یک خودروی خاص نیز اضافه شده است که در این مقاله به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

به روز رسانی PUBG 19.1 عناصر خاصی را اضافه می کند که به طور کامل روی بازی تأثیر می گذارد. اولین مورد، تفنگ MP9 با گلوله های 5.7 میلی متری است. سلاح جدید قابلیت شلیک خودکار و تک تیر را دارد و از گلوله های 9 میلی متری نیز برای آن استفاده شده است. سرعت هر گلوله 400 و برد 100 متر است. سرعت شلیک این توپ بسیار بالاست و برای نبردهای نزدیک استفاده می شود. این اسلحه را می توانید در نقشه Deston پیدا کنید.

مورد دوم یک وسیله نقلیه امنیتی ویژه است که در فیلم های اکشن شاهد آن هستیم. می توانید چراغ را روشن کنید و از آژیر پلیس استفاده کنید. مخزن این خودرو 1000 واحد سوخت را حمل می کند و به طور ویژه برای تیم های چهار نفره ساخته شده است. این ماشین را فقط در نقشه Deston می توانید پیدا کنید. آیتم دیگری از بازی Warzone الهام گرفته شده است. ردیاب تراشه آبی می تواند محیط را اسکن کرده و مکان دشمنان را آشکار کند. این دستگاه تا 100 متر برد دارد و می توانید حتی کوچکترین حرکت دشمن را نشان دهید. البته دستگاه نقشه کلی را نشان می دهد و عملکرد آن با آنچه در ورزون دیدیم متفاوت است.

به روز رسانی PUBG 19.1 سپر فشرده اضافه می کند. این سپر از تیراندازی دشمن جلوگیری می کند و اجازه می دهد تا پنهان شود. اگر به فضاهای باز علاقه مند هستید؛ اما اگر می خواهید از آتش دشمن در امان باشید، بهتر است از سپر جدید استفاده کنید. دشمن می تواند سپر را با شلیک به آن نابود کند، پس این را در نظر داشته باشید. آیتم جدید در همه نقشه ها قابل استفاده است و محدود به Deston نیست.

رویداد Assassin's Creed PUBG

رویداد Assassin’s Creed PUBG

کرافتن با همکاری یوبی سافت، ساختمان مرکزی Abstergo، شرکت خیالی Assassin’s Creed را اضافه کرد. می توانید از این ساختمان دیدن کنید و از خطرات آن جان سالم به در ببرید. اگر وارد ساختمان شوید، اتاق های ویژه ای را خواهید دید که در Assassin’s Creed استفاده شده است. این ساختمان شروع یک چالش جدید است و اگر به سقف آن برسید، می توانید حرکت ویژه Assassin’s Creed به نام Leap of Faith را تکرار کنید و به پایین بپرید.

علاوه بر ساختمان خاص، عناصر تزئینی نیز به بازی PUBG اضافه شده است. شما می توانید لباس های مخصوص آلتایر و اتزیو را در مغازه بخرید و پوست های مخصوص کوله پشتی و چتر نجات خود را تهیه کنید. با خرید Assassin’s Creed Parachute ظاهر بازی را تغییر دهید و دوستان خود را بکشید. مثل همیشه، آپدیت PUBG 19.1 باگ های مختلف را برطرف کرد و قدرت سلاح ها را نیز تغییر داد. در بخش بازی آموزشی هوش مصنوعی، این فرصت را خواهید داشت که سلاح ها و مکان های مختلف را روی نقشه امتحان کنید.

رایگان شدن بازی PUBG هر روز 80000 بازیکن جدید به این بازی بتل رویال اضافه کرده است و درآمد بازی نسبت به سال گذشته 37 درصد افزایش یافته است. PUBG Mobile با نسخه جدید به نام New State Mobile توانست به رشد خود ادامه دهد و همچنان یکی از محبوب ترین بازی های موبایل است.

منبع: Eurogamer