منو سایت

آپدیت FIFA 23 World Cup هفته آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت FIFA 23 World Cup هفته آینده منتشر خواهد شد

در نهایت، الکترونیک آرتز جزئیاتی در مورد به روز رسانی جام جهانی FIFA 23 ارائه کرده است. آپدیت رایگان جام جهانی در تاریخ 8 نوامبر بر روی فیفا موبایل و سپس پلتفرم های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی در همان روز منتشر خواهد شد. با این حال، بازیکنان نینتندو سوییچ این بروزرسانی را دریافت نخواهند کرد. نسخه نینتندو سوییچ FIFA 23 در واقع یک نسخه قدیمی است که ویژگی ها و حالت های بازی مشابه FIFA 22 را دارد.

این به روز رسانی به شما امکان می دهد به عنوان هر یک از 32 کشور واجد شرایط در جام جهانی قطر بازی کنید. در ضمن، می‌توانید مسابقات را برای تغییر گروه‌ها سفارشی کنید تا تیم‌هایی که موفق به کسب امتیاز نشده‌اند نیز شرکت کنند. یک حالت مسابقات آنلاین نیز وجود دارد که می توانید در قالب جام جهانی بازی کنید در مراحل حذفی با افراد دیگر رقابت کنید.

علاوه بر این، حالتی به نام FIFA World Cup Live به بازی اضافه شده است که این به شما امکان می دهد یک تورنمنت تک نفره را با مسابقات واقعی جام جهانی و تیم های هر بازی انجام دهید. بنابراین، هر یک از بازی‌های گذشته، دنیای واقعی را برای تغییر نتیجه یا به نوعی به دست آوردن نتیجه دلخواه و قرار دادن آن در کانون توجه، بازسازی کردند.

Electronic Arts کمپین های جدید فیفا Ultimate Team را بین 11 نوامبر تا 23 دسامبر منتشر خواهد کرد. در همین حال، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که لباس‌های معتبر تیم، طرح‌های استادیوم، تصاویر، توپ‌های مسابقه و تفسیرهای مخصوص جام جهانی را ببینند. در نهایت، با نزدیک شدن به پایان جام جهانی، FIFA 23 بهترین بازیکنان را در طول مسابقات می‌شناسد و با آیتم‌های بهبود یافته دائمی به آنها پاداش می‌دهد.

FIFA 23 FIFA 23 World Cup

به روز رسانی FIFA 23 World Cup

جام جهانی زنان از ژوئیه تا آگوست 2023 در استرالیا و نیوزلند برگزار خواهد شد و EA گفت که طرفداران می توانند منتظر جزئیات بیشتری در مورد به روز رسانی آینده با همین موضوع در آینده نزدیک باشند. هم در مورد FIFA Mobile، به‌روزرسانی جام جهانی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که از جمله به‌روزرسانی‌های دیگر، جوایزی با موضوع جام جهانی برای تیم نهایی خود دریافت کنند.

شایان ذکر است که EA رسما تایید کرده است که حالت جام جهانی قطر تنها دو استادیوم واقعی بازسازی شده را به FIFA 23 اضافه می کند که یکی از آنها محل برگزاری بازی نهایی، استادیوم لوسیل است. اولین بازی جام جهانی 2022 قطر 29 نوامبر با دیدار قطر و اکوادور برگزار می شود.

EA اخیراً رسماً اعلام کرد که FIFA 23 بزرگترین راه اندازی در تاریخ این سری را داشته است و بیش از 10.3 میلیون بازیکن در هفته اول انتشار به بازی پیوستند. انتظار می رود با انتشار حالت جام جهانی در بازی، تعداد بازیکنان به سطوح بالاتری برسد. FIFA 23 آخرین عنوان این سری قبل از تغییر نام تجاری EA Sports FC است.

منبع: Gamespot