آپدیت 10 سالگی Forza Horizon 5 با بخش داستانی جدید منتشر شد

آپدیت 10 سالگی Forza Horizon 5 با بخش داستانی جدید منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، استودیوی Playground Games محتوای متنوعی از جمله رویدادها، دستاوردها و بخش داستانی جدید را در قالب 10th Anniversary Forza Horizon 5 در اختیار بازیکنان قرار داده است.

اولین بازی از سری Forza Horizon در سال 2012 منتشر شد به همین دلیل امسال دهمین سالگرد ساخت این مجموعه است. به همین مناسبت استودیو Playground Games و مایکروسافت آپدیت دهمین سالگرد Forza Horizon 5 را برای رایانه های شخصی و کنسول های ایکس باکس منتشر کردند. با دریافت این آپدیت، بخش داستانی جدیدی به نام Horizon Origins Story و حالت Midnight Battles در اختیار شما قرار می گیرد که در آن می توانید با برنده شدن در مسابقات اتومبیل های کمیاب به دست آورید.

آپدیت دهمین سالگرد Forza Horizon 5 به صورت رایگان در 11 اکتبر عرضه می شود و به مدت چهار هفته اجرا می شود. اگر قصد دارید برای اولین بار آثار سری Forza Horizon را تجربه کنید، بازی های Forza Horizon 4 و Forza Horizon 5 با تخفیف های قابل توجهی از طریق فروشگاه مایکروسافت و استیم به فروش می رسند. علاوه بر این با خرید اشتراک ماهانه سرویس Xbox Game Pass می توانید بدون هزینه اضافی به این بازی دسترسی داشته باشید.

داستان Horizon Origins به عنوان یک بخش داستانی جدید از پنج فصل تشکیل شده است. از طریق این بخش، به گذشته برمی‌گردید و «لحظه‌های نمادین» را در سرتاسر سری Forza Horizon تجربه خواهید کرد. آن دسته از بازیکنانی که هر پنج فصل داستان Horizon Origins را کامل کنند، ماشین Dodge SRT Viper GTS Anniversary Edition 2013 را دریافت خواهند کرد. این خودرو نسخه ویژه ای از خودرو است که می توانید روی جلد بازی Forza Horizon مشاهده کنید.

حالت Midnight Battles بازیکنان را برای برنده شدن در مسابقات در صحنه خیابان به چالش می کشد. در مجموع 16 مسابقه از این نوع در Forza Horizon 5 وجود دارد. در این حالت می توانید چهار ماشین کمیاب دریافت کنید. این خودروها عبارتند از: فورد موستانگ ماخ 1 1971، هوندا سیویک CRX Mugen 1984، تویوتا سلیکا SS-I 2003 و لامبورگینی Murciélago LP 670-4 SV 2010

آپدیت ۱۰مین سالگرد Forza Horizon 5 شامل خودروهای جدید می شود

علاوه بر موارد ذکر شده، بخش موسیقی Forza Horizon 5 با یک ایستگاه رادیویی دائمی به روز شده است که دارای آهنگ‌هایی از تمام عناوین سری Forza Horizon است. می‌توانید با تکمیل پاداش‌ها در بخش Horizon Origins Story، قفل آهنگ‌های جدید را باز کنید. برای اطلاع از لیست این دسته از آهنگ های بازی Forza Horizon 5 می توانید به پست مربوطه در سایت Forza مراجعه کنید.

علاوه بر این محتوا، در قالب آپدیت 10 ساله Forza Horizon 5 می توانید آیتم ها، احساسات و صداهای جدیدی بر اساس آثار قبلی سری Forza Horizon دریافت کنید. از جمله این موارد می توان به تی شرت هایی با تصاویر مکان های آثار قبلی از جمله استرالیا و کلرادو اشاره کرد. همچنین به عنوان بخشی از برنامه‌های Playground Games برای دهمین سالگرد سری Forza Horizon، جشنواره‌های مختلفی در دنیای بازی ظاهر می‌شوند که ارجاع به آثار قبلی این مجموعه هستند.

دیگر محتوای آپدیت ۱۰ سالگی Forza Horizon 5 اضافه شدن هشت دستاورد جدید است. با انجام کارهایی مانند تکمیل بخش Welcome to Mexico در داستان Horizon Origins و برنده شدن در تمام نبردهای نیمه شب، می توانید GamerScore خود را افزایش دهید. در نهایت مایکروسافت اعلام کرد که در آینده آپدیت بعدی Forza Horizon 5 با محتوای متفاوت منتشر خواهد شد.

جدا از به‌روزرسانی‌های بازی Forza Horizon 5 و احتمالاً ورودی بعدی در سری Forza Horizon، استودیوی Playground Games در حال ساخت بازی جدیدی از سری Fable است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این شغل وجود ندارد. کارهای جدید سری Forza فقط به بازی جدید Forza Horizon ختم نمی شود. استودیو Turn 10 در حال حاضر روی بازی Forza Motorsport جدید کار می کند که در بهار 2023 منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره محتوای دهمین سالگرد Forza Horizon 5 چیست؟ آیا قسمت های مختلف آن توجه شما را جلب کرد؟ به نظر شما چه چیزهای دیگری در قالب آپدیت های بعدی به بازی Forza Horizon 5 اضافه خواهد شد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot