منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آپدیت نسل نهم بازی The Witcher 3 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد

آپدیت نسل نهم بازی The Witcher 3 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت نسل نهم بازی The Witcher 3 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد

Project Project CD این موضوع را به طور رسمی اعلام کرده است به روز رسانی از نسل نهم The Witcher 3 برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن 5 به تعویق افتاد و به طور نامحدود منتشر نخواهد شد. ساخت این نسخه بر عهده استودیو واقع در روسیه بود و هم اکنون ساخت این بازی به استودیو منتقل شده است. ارتقاء گرافیک به Witcher 3 برای انتشار در سه ماهه دوم سال برنامه ریزی شده بود. اما این به روز رسانی در حال حاضر به مدت نامعلومی به تعویق افتاده است.

طبق آخرین اخبار بازی و صفحه توییتر CD Project، آپدیت نسل نهم منتشر شده است بازی The Witcher 3 در حال حاضر این امکان وجود ندارد و استودیو دلیل آن را توضیح داده است. توسعه این به روز رسانی به دلیل حجم بالای پروژه زمان بیشتری می برد. Window Studio تاریخ انتشار آپدیت را اعلام نکرد و تنها گفت: به زودی به شما اطلاع خواهیم داد. نسخه جدید بازی Witcher 3 به صورت رایگان در اختیار دارندگان بازی قرار خواهد گرفت.

این دومین باری است که ارتقاء گرافیکی The Witcher 3 برای سری های پلی استیشن 5 و ایکس باکس به تعویق می افتد. این آپدیت قرار بود با آپدیت گرافیکی Cyberpunk 2077 منتشر شود و برای پایان سال 2021 برنامه ریزی شده بود. استودیو خوشبین بود که این نسخه همراه با فصل دوم سریال Witcher منتشر شود. اما آپدیت نسل نهم Witcher 3 برای اولین بار در دسامبر گذشته به تعویق افتاد. سپس گفته شد که بهار 2022 هدف نهایی است.

بروزرسانی نسل نهم ویچر 3

دلیل تاخیر در آپدیت The Witcher 3

به نظر می رسد دلیل تاخیر در آپدیت The Witcher 3 برای نسل نهم، تغییر اولویت های CD Studio Project باشد. این استودیو در حال کار بر روی تعدادی پروژه از جمله ایجاد بسته های الحاقی برای Cyberpunk 2077 است. Witcher 4 نیز با Unreal Engine 5 توسعه یافته است و همکاری با Epic Games برای یادگیری و ارتقای فناوری های جدید یکی از اولویت های جدید استودیو است. Project CD نیز توسعه این به روز رسانی را به دفتر داخلی خود منتقل کرد.

لازم به ذکر است که توسعه ارتقاء گرافیکی بازی Witcher 3 به دفتر روسیه Saber Interactive سپرده شد. این استودیو همچنین در سال 2019 بازی Witcher را به کنسول نینتندو سوییچ منتقل کرد و به همین دلیل توسعه آپدیت جدید به آنها سپرده شد. ارتقاء گرافیکی بازی شامل بافت های بهبود یافته و کیفیت نور و سایه ها و همچنین اضافه شدن ویژگی های جدید مانند بارگذاری سریع و تلاش مجدد است. رزولوشن 4K نیز به نسخه جدید بازی اضافه خواهد شد.

Project CD با انتقال پروژه از Saber Interactive به استودیوی داخلی، زمان انتشار نهایی را تغییر داد. اطلاعات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.

منبع: ThGamer