منو سایت

آپدیت ماه اکتبر برای کنسول ایکس باکس منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت ماه اکتبر برای کنسول ایکس باکس منتشر شد

امروز مایکروسافت آپدیت جدیدی را برای کنسول های ایکس باکس منتشر کرد. این به روز رسانی دارای ویژگی های مفیدی مانند امکان غیرفعال کردن صداها در هنگام تنظیم اولیه، امکان تغییر و تنظیم صدای تلویزیون به طور مستقیم از طریق کنسول ایکس باکس و غیره است. این به روز رسانی هم اکنون برای کنسول های Xbox X | در دسترس است اس و ایکس باکس وان و آماده دانلود است.

به گفته اکانت رسمی توییتر ایکس باکس، “بسیاری از طرفداران امکان راه اندازی کنسول های ایکس باکس بی صدا را درخواست کرده اند.” بنابراین، گزینه‌های راه‌اندازی بی‌صدا در هنگام راه‌اندازی و راه‌اندازی دستگاه تنها برخی از ویژگی‌های جدید در به‌روزرسانی اکتبر Xbox هستند که طرفداران ممکن است بخواهند درباره آن‌ها بدانند. بله، بالاخره می توانید از شر صداهای بلندی که هر بار که کنسول خود را روشن می کنید خلاص شوید. برای تجربه این موضوع باید به مسیر Profile & System > Settings > General > Volume & Audio Output > Additional Option رفته و گزینه Mute startup sounds را انتخاب کنید. در این صفحه، گزینه‌هایی برای بی‌صدا کردن همه صداهای ناوبری و اعلان‌ها برای یک تجربه کاملاً بی‌صدا نیز خواهید یافت.

این به‌روزرسانی یک ویژگی HDMI-CEC جدید را به کنسول‌های Xbox Series X|S اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد صدای تلویزیون خود را مستقیماً از تنظیمات Xbox تغییر دهید. برای انجام این کار، باید دکمه Xbox را روی کنترلر خود فشار دهید و به بخش “صوت و موسیقی” بروید، در آنجا گزینه هایی برای کاهش، افزایش یا بی صدا کردن صدای تلویزیون را مشاهده خواهید کرد، بنابراین نیازی به پیدا کردن نیست. دیگر از راه دور این تلویزیون شما نیست.

آپدیت ایکس باکس

آپدیت جدید کنسول ایکس باکس

در جای دیگر، به‌روزرسانی جدید ایکس‌باکس، صفحه‌های اصلی جدیدی را با جزئیات بیشتر هنگام تنظیم کنسول خود به عنوان صفحه اصلی ایکس‌باکس اضافه می‌کند. برای کسانی که آشنا نیستند، راه اندازی کنسول خود به عنوان یک Xbox خانگی به شما امکان می دهد تجربیات خود را با سایر بازیکنان وارد شده در بازی ها و برنامه ها به اشتراک بگذارید، به علاوه می توانید بازی های دیجیتال خود را پخش جریانی کنید تا آن را آفلاین کنید.

علاوه بر این، آپدیت این ماه ایکس باکس نیز تغییراتی در نام گذاری قسمت های مختلف این پلتفرم ایجاد کرد. بنابراین، گزینه های Xbox pass و Xbox guest به ترتیب به Xbox PIN و Guest PIN تغییر نام داده اند. همچنین متوجه خواهید شد که یک نوار جستجو به بالای صفحه اصلی کنسول شما اضافه شده است که جستجوی سریع در فروشگاه Xbox را آسان تر می کند.

سرانجام، امروز مایکروسافت به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای برنامه‌های ایکس‌باکس، از جمله iOS و اندروید، و نوار بازی ایکس‌باکس در ویندوز 10 و ویندوز 11 منتشر کرد. به‌روزرسانی اپلیکیشن موبایل ایکس‌باکس، راه جدیدی را برای ویرایش ویدیوهای ضبط‌شده درون بازی به بازیکنان ارائه می‌دهد. بازیکنان می توانند کلیپ ها را مستقیماً از برنامه ویرایش و برش دهند. حتی زمانی که صحبت از اشتراک گذاری این لحظات فوق العاده در رسانه های اجتماعی می شود، به آنها آزادی بیشتری می دهد تا به راحتی فیلم ها و عکس ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

لازم به ذکر است که در ماه سپتامبر، ایکس باکس تعدادی ویژگی جدید از جمله قابلیت سرکوب نویز در حین استفاده از چت Xbox Party، شرکت در کانال های گفتگوی Discord از طریق Xbox، امکان سفارشی سازی رنگ Xbox Elite Supervisors و موارد دیگر را اضافه کرد. در بین کاربران بسیار محبوب بود.

منبع: Gamespot