منو سایت

آپدیت عظیم Sniper Elite 5 به همراه DLC جدید منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت عظیم Sniper Elite 5 به همراه DLC جدید منتشر شد

اولین محتوای DLC لندینگ فورس بازی Sniper Elite 5 از زمان انتشار آن در نظر گرفته شده است که سطح جدیدی را اضافه کرده و امکان دستیابی به یک تفنگ خاص جنگ جهانی دوم را فراهم می کند. آپدیت بزرگ امروز Sniper Elite 5 با ورود اولین محتوای اضافی بازی همراه شد. به روز رسانی 1.21 که مشکلات نسخه اصلی را برطرف می کند. در اینجا اولین نگاهی به ماموریت جدید الهام گرفته شده از فیلم های کلاسیک جنگ جهانی دوم است.

بسته الحاقی Landing Force به عنوان بخشی از فصل پاس Sniper Elite 5 موجود است.در این مرحله بازیکنان به جزیره ای در سواحل جنوبی فرانسه سفر می کنند. این جزیره به تفرجگاه رهبران نازی تبدیل شده است و فضای آن مملو از دلقک های زیادی است. این مرحله برای طرفداران فیلم جنگ جهانی اول بسیار آشناست و اگر فیلم تفنگ ناوارون را دیده باشید. شما نیازی به آشنایی با این ماموریت ندارید.

روند مرحله به این صورت است که در نیمه های شب وارد جزیره می شوید و هدف از بین بردن دو توپ ضد هوایی عظیم است که کل منطقه جزیره را پوشانده است. به نابودی می روم از بین بردن این سلاح به این معنی است که ماموریت Dragoon می تواند آغاز شود که ماموریت اصلی بازی برای از بین بردن پروژه مخفی نازی ها است. DLC Sniper Elite 5 شامل دو سلاح کاملاً جدید است. یکی DL Carbine که قابلیت عکاسی با صدای کمتر را فراهم می کند و برای فضای مخفی و باریک جزیره مناسب است.

DLC بازی Sniper Elite 5

DLC جدید برای Sniper Elite 5

اسلحه دیگر یک مسلسل روسی است که استودیو Rebellion معتقد است بهترین گزینه برای رهایی از مخمصه است. در واقع این تفنگ برای مواقعی مناسب است که برنامه ریزی اولیه جواب نداد و سربازها روی سرتان افتادند. برای یافتن این تفنگ بهتر است نقشه را به خوبی جستجو کنید و حتی امکان شخصی سازی آن و تغییر ژورنال را خواهید داشت. لازم به ذکر است که این از نظر فنی اولین محتوای اضافی نیست، بلکه صحنه ترور هیتلر است که در ازای پول فروخته می شود. این محتوای اضافی بازی بود.

به روز رسانی 1.21 بدون خرید سیزن پس نیز در دسترس است. اما DLC موجود نیست. آپدیت جدید حالت جدیدی به نام Flooded Village را به بخش چند نفره اضافه می کند. این حالت از فرودهای نرماندی و D-Day الهام گرفته شده است. این حالت برای همه بازیکنان فعال است. این استودیو تمرین تیراندازی را نیز اضافه کرده است و می توانید سلاح های بازی را با دوستان خود امتحان کنید.
به روز رسانی جدید برای Sniper Elite 5 بسیار بزرگ است و حتی بدون DLC جدید 37.1 گیگابایت حجم دارد.

منبع: PCGAMESN