منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آپدیت رایگان گرافیکی Fallout 4 برای کامپیوتر و کنسول رونمایی شد

آپدیت رایگان گرافیکی Fallout 4 برای کامپیوتر و کنسول رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت رایگان گرافیکی Fallout 4 برای کامپیوتر و کنسول رونمایی شد

Bethesda قصد دارد نسخه جدیدی از Fallout 4 را برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی نسل بعدی منتشر کند. به روز رسانی گرافیکی Fallout 4 ویژگی های قابل توجهی را به عنوان محبوب اضافه می کند و گزینه بهتری را برای تجربه بازی های PS5 و Xbox Series X/S ارائه می دهد. البته این آپدیت برای رایانه های شخصی نیز منتشر شده است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

طبق مقاله رسمی منعکس شده در وب سایت Fallout، به روز رسانی گرافیکی Fallout 4 امکان اجرای بازی با نرخ فریم بالاتر و همچنین کیفیت گرافیک بهتر در وضوح 4K را فراهم می کند. علاوه بر این، باگ های بیشتری برطرف شده و حتی موارد اضافی برای Creation Club نیز بررسی شده است تا بازیکنان دلیل جدیدی برای بازگشت به این بازی نقش آفرینی داشته باشند.

بازی Fallout 4 نسبت به نسل قبل یک آپدیت گرافیکی برای کنسول ایکس باکس وان ایکس دریافت کرد که امکان پخش با وضوح 4K و 30 فریم بر ثانیه وجود داشت. کنسول Xbox Series X/S قادر به اجرای بازی در فریم های بالاتر خواهد بود و این بازی به لیست عناوینی که از قابلیت FPS Boost پشتیبانی می کنند اضافه می شود. اگرچه نرخ فریم در این حالت افزایش می یابد، اما وضوح بازی به 1080p کاهش می یابد و بازیکنان باید تصمیم بگیرند که چگونه بازی را انجام دهند.

به روز رسانی گرافیک Fallout 4

به روز رسانی گرافیک Fallout 4

در حال حاضر مشخص نیست که آیا بروزرسانی گرافیکی Fallout 4 به بازی اجازه می دهد تا با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا شود یا خیر. به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد سری Fallout، Bethesda عناصر جدیدی را برای Fallout 76 معرفی کرد. چندین پوسته و لباس جدید در دسترس هستند. از 27 اکتبر تا 27 دسامبر، مشترکین Game Pass Ultimate می توانند بسته ویژه 25 سالگی این مجموعه را به صورت رایگان دریافت کنند. مشترکین Amazon Prime نیز می توانند این بسته را دریافت کنند.

اگر به دنبال راهی خوب برای تجربه یکی از بهترین بازی‌های RPG هستید، دریافت به‌روزرسانی گرافیکی Fallout 4 نقطه خوبی برای شروع است. این سری از بازی ها اولین بار در سال 1997 و شماره چهارم آن در سال 2015 منتشر شد و پرفروش ترین نسخه این سری شد. آخرین آمار رسمی Bethesda نشان می دهد که 13.51 میلیون نسخه از این بازی به فروش رسیده و بیش از 800 میلیون درآمد از این بازی کسب شده است.

تاد هاوارد، مدیر استودیو Bethesda در مصاحبه ای از توسعه Fallout 5 پس از انتشار Starfield و Elder Scrolls 6 خبر داد و طبق این حساب نسخه جدید در دهه آینده منتشر خواهد شد.

منبع: VGC