منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آپدیت رایگان بازی Hitman 3 با جزیره ای پر از دزدان دریایی منتشر شد

آپدیت رایگان بازی Hitman 3 با جزیره ای پر از دزدان دریایی منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت رایگان بازی Hitman 3 با جزیره ای پر از دزدان دریایی منتشر شد

جزیره آمبروز جدیدترین منطقه ای است که بازی هیتمن 3 اضافه شده است و بازیکنان می توانند چالش های این مرحله جدید را کاملا رایگان پشت سر بگذارند و یکی از با استعدادترین تبهکاران جزیره و یکی از افراد تحت کنترل لوکاس گری را به دام بیاندازند. محتوای رایگان بازی Hitman 3 امروز در دسترس است و مورد استقبال طرفداران قرار گرفته است.

با انتشار آپدیت رایگان بازی Hitman 3 وقت آن رسیده که این بازی محبوب را دوباره نصب کنید و وارد سه گانه قتل و جنایت شوید. محتوای جدید سطح جدیدی به این جلوه سندباکس اضافه می کند و ما را به جزیره ای گرمسیری می برد. این جزیره به نام Ambrose توسط کوسه ها محافظت می شود و دارای انواع کلاهبرداران و دزدان دریایی است که محیط جدیدی را برای Hitman ایجاد کرده است. Studio IO Interactive همچنان در حال بررسی محتوای جدید برای طرفداران مدت ها پس از انتشار بازی است.

هدف اصلی در ماموریت جدید Hitman 3 یافتن و کشتن شخصی به نام Noel Crest است. او یکی از دلالان یا دلالان سابقی است که برای لوکاس گری کار می کرد و تصمیم گرفت از او جدا شود و به طور مستقل به تجارت ادامه دهد. او به باند بین المللی دزدان می پیوندد و به جزیره امبروز سفر می کند تا هدف دیگر بازی به نام آکا را ملاقات کند. آکا در واقع رهبر دزدان دریایی جزیره است و نقشه های شومی دارد. این دو به یک نفتکش بزرگ حمله خواهند کرد تا کنترل یک ماژول ویژه برای یک ماهواره مهم را به دست آورند.

آپدیت رایگان Hitman 3 Ambrose Island

در آپدیت Hitman 3 به یک جزیره گرمسیری سفر کنید

لوکاس گری دستور کشتن کرست را داده است و مامور 47 مسئولیت این ماموریت را در آپدیت رایگان هیتمن 3 بر عهده دارد.لازم به ذکر است که کشتن آکا به تنهایی به معنای کامل شدن ماموریت نیست و هر دو باید کشته شوند تا نقشه شیطانی خود را متوقف کنند. یک راه حل این است که هر دو را در یک مکان بکشید و همانطور که می دانید راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. آپدیت جدید Hitman 3 از دیروز منتشر شده و قابل دانلود است. کافیست به تب آپدیت در Steam یا کنسول خود بروید و پچ جدید را دانلود کنید.

علاوه بر ماموریت هیجان انگیز مامور 47، جزیره امبروز پر از آیتم های جدید و سلاح های بیشتری برای یافتن است. حدود 20 سطح برای پیشرفت وجود دارد و امکان دریافت کوکتل مولوتف، نارنجک دودزا، لباس چریکی ویژه و قمه وجود دارد. محتوای Ambrose Island کاملاً رایگان منتشر می شود و به عنوان DLC مستقل به حساب نمی آید. فقط آخرین آپدیت را دانلود کنید. قابل ذکر است، این به روز رسانی از ردیابی پرتو، VR و حالت های جدید پشتیبانی می کند.

منبع: PCGAMESN