منو سایت

آپدیت جدید GTA The Trilogy هفته آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت جدید GTA The Trilogy هفته آینده منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Rockstar قصد دارد هفته آینده آپدیت جدیدی از GTA The Trilogy را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

Rockstar اخیراً GTA The Trilogy را منتشر کرده است. در این اثر طرفداران سری GTA می توانند نسخه ریمستر شده GTA 3، GTA Vice City و GTA San Andreas را تجربه کنند. سه گانه GTA نسخه چندان موفقی نبود و مشکلات فراوان آن باعث نارضایتی بسیاری از بازیکنان شد.

Rockstar در حال کار بر روی به روز رسانی های مختلف است تا سه گانه GTA را به بازی مورد علاقه بازیکنان نزدیک کند. این شرکت پیش از این در پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده بود که “هفته آینده به روز رسانی های جدیدی برای بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد.” پس از این توییت، راک استار از “شکیبایی و حمایت جامعه بازی ها” تمجید کرد.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. همچنین مشخص نیست که آیا چندین به روز رسانی منتشر شده است یا فقط یک به روز رسانی برای چندین پلتفرم. این آپدیت آخرین اقدام Rockstar برای انتشار یک سری آپدیت برای سه گانه GTA است.

آپدیت جدید بازی GTA The Trilogy

تعداد به روز رسانی ها و تغییرات بازی GTA The Trilogy به طور نامحدود

GTA The Trilogy در ماه نوامبر با تعدادی مشکلات فنی و همچنین فایل های ناخواسته مانند موسیقی بدون مجوز و یادداشت های سازندگان منتشر شد. Rockstar بعداً از طرفداران سری GTA عذرخواهی کرد و قول داد یک سری به روز رسانی برای بهبود بازی ارائه دهد.

علیرغم عملکرد ضعیف سه گانه GTA بر روی پلتفرم های مختلف، به خصوص نینتندو سوییچ، مدیرعامل Take-Two، Strauss Zelnik می گوید که این بازی از زمان انتشار “عالی” بوده است. نسخه فیزیکی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition اواخر این ماه روی نینتندو سوییچ منتشر شد. نسخه فیزیکی سایر پلتفرم‌ها در 17 دسامبر 2021، حدود یک ماه پس از نسخه دیجیتال، در دسترس قرار گرفت.

نظر شما در مورد آپدیت جدید GTA The Trilogy چیست؟ آیا امیدوارید به این دلیل شرایط بازی مذکور بهتر شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle