منو سایت

آپدیت جدید Gran Turismo 7 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت جدید Gran Turismo 7 منتشر شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Polyphony Digital آپدیت جدید بازی Gran Turismo 7 را منتشر کرده است که شامل ماشین ها و آهنگ های جدید می شود.

اخیراً Kazunori Yamauchi، رئیس استودیوی Polyphony Digital و مدیر Gran Turismo 7 تأیید کرده است که سازندگان قصد دارند محتوای جدیدی را در قالب به‌روزرسانی به این اثر اضافه کنند. اکنون این آپدیت منتشر شده است و می توانید از قسمت های مختلف آن لذت ببرید. Gran Turismo 7 Update 1.17 همانند آپدیت 1.15 که کمتر از یک ماه پیش منتشر شد، حجم قابل توجهی از بخش های جدید را در اختیار بازیکنان این شبیه ساز رانندگی قرار می دهد.

قسمت اصلی آپدیت جدید بازی Gran Turismo 7 ماشین های جدیدی هستند که به مجموعه ماشین های این اثر اضافه شده اند. ماشین‌های بازی جدید Gran Turismo 7 شامل سوزوکی V6 Escudo Pikes Peak Special ’98 (بازگشت به سری Gran Turismo برای اولین بار در یک دهه)، سوزوکی Vision Gran Turismo 1932 (نسخه Gr.3) و فورد 1932 است. رودستر.

علاوه بر خودروهای مذکور، پیست بین المللی جدیدی نیز به گرن توریسمو 7 اضافه شده است. این پیست Watkins Glen International (مخفف The Glen) در نیویورک نام دارد و توسط تپه های شیب دار احاطه شده است. نیمه اول پیست دارای بخش های پر سرعت و پیچ های سرعت است. در همین حال، نیمه دوم The Glen از پیچ های سخت تری بهره می برد که به مهارت بیشتری نیاز دارد.

آپدیت جدید بازی Gran Turismo 7 Gran Turismo 7

آپدیت بازی Gran Turismo 7 شامل سه ماشین جدید است

در نهایت در قالب آپدیت 1.17 Gran Turismo 7، سه منوی جدید به کافه GT اضافه شده است. زمانی که سطح کلکتور به 20 رسید، کیت های تویوتا 86 و هوندا تایپ R برای شما در دسترس خواهند بود. اگر بتوانید کلکتور را تا 32 تراز کنید، یک کیت موتور دوار دریافت می کنید.

بازی Gran Turismo 7 مدتی پیش بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد، این اثر که هشتمین اثر بزرگ از سری Gran Turismo است، با میانگین امتیاز 87 در وب سایت متاکریتیک مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. استفاده از خریدهای درون برنامه ای و اجبار بازیکنان به انجام کارهای تکراری برای رسیدن به نتیجه مطلوب، بسیاری از بازیکنان را به اعتراض واداشته است.

نظر شما در مورد محتوای آپدیت جدید Gran Turismo 7 چیست؟ آیا قسمت های مختلف آن توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt