منو سایت

آنها از بازی مشترک Hideo Kojima با Xbox رونمایی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آنها از بازی مشترک Hideo Kojima با Xbox رونمایی کردند

یکی از شگفتی های بزرگ کنفرانس امسال مایکروسافت، حضور ویدیویی هیدئو کوجیما بود. مدت ها پیش شایعاتی مبنی بر کار کوجیما با ایکس باکس شنیده بودیم و بالاخره این شایعات به حقیقت پیوست. بازی جدید کوجیما پروداکشنز رسما برای پلتفرم ایکس باکس در دست ساخت است که آرزوی دیرینه کوجیما است و بالاخره محقق خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، هیدئو کوجیما با انتشار ویدئویی کوتاه همکاری خود با ایکس باکس را تایید کرد. بازی جدید استودیو کوجیما پروداکشنز با کمک مایکروسافت ساخته شده است و در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی وجود ندارد. فقط می دانیم که این بازی مبتنی بر فضای ابری یا ابری خواهد بود و برای توسعه آن از سرورهای آژور استفاده خواهد شد.کوجیما رسما گفت که این پروژه او را به چالش می کشد و این یکی از آرزوهای اوست که بالاخره بتواند آن را بسازد.

هفته گذشته شاهد شایعه ای در مورد بازی ترسناک کوجیما به نام Overdose بودیم. به نظر نمی رسد که این یک بازی ایکس باکس باشد و احتمالاً یک فیلم ترسناک شبیه به Silent Hill خواهد بود. کوجیما برای ایکس باکس مبتنی بر فضای ابری خواهد بود و با تمام عناوینی که تاکنون ساخته است متفاوت خواهد بود. این پروژه با وجود اینکه منتظر نمایش عکس یا نمونه اولیه از آن بودیم، او را به چالش می کشد. فیل اسپنسر ترجیح داد معرفی بازی را به زمان دیگری موکول کند.

کوجیما ایکس باکس

همکاری کوجیما با ایکس باکس

فیل اسپنسر از هیدئو کوجیما برای همکاری با مایکروسافت تشکر کرد و قول داد بازی های ژاپنی بیشتری را منتشر کند. سری Persona نیز به طور کامل برای Xbox GamePas منتشر خواهد شد که یکی از نکات برجسته یکشنبه شب بود. به نظر می رسد مایکروسافت فناوری مورد نیاز برای ساخت این بازی جدید را در اختیار کوجیما پروداکشنز قرار داده است و این اثر باید در انحصار ایکس باکس باشد. این اولین بار است که کوجیما به طور رسمی با مایکروسافت قرارداد امضا می کند.

شایعاتی از بازی ترسناک کوجیما نیز منتشر شده است و تصور می شود این اثر نمایشی آزمایشی شبیه به بازی PT باشد. بعید است که این بازی جدید باشد. کوجیما رسما گفت که فناوری بازی ابری امکان ساخت این بازی را فراهم کرده است و هیچ اطلاعات اضافی در مورد آن منتشر نکرد. او گفت: «ممکن است ساخت آن زمان ببرد. اما امیدوارم در آینده خبرهای هیجان انگیزی برای شما داشته باشم.

این اعلام در میان گزارش‌هایی درباره Death Stranding 2 منتشر شد و پروژه‌های سینمایی با همکاری دفتر مستقر در ایالات متحده در حال تبلیغ هستند.

منبع: GameSpot