منو سایت

آنتی چیت جدید PUBG Mobile با نام Fog of War معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آنتی چیت جدید PUBG Mobile با نام Fog of War معرفی شد

در آخرین بیانیه مطبوعاتی، Krafton از سیستم ضد تقلب PUBG Mobile به نام Fog of War رونمایی کرد. این سیستم که جایگزین آنتی چیت قبلی می شود، هدف بسیار خوبی دارد و می تواند تا حد زیادی مشکل تقلب ها را کاهش دهد. سیستم جدید از حضور کلاهبردارانی که پشت دیوار را نگاه می کنند جلوگیری می کند. ضد تقلب PUBG Mobile تعداد هکرها را در طول فرآیند تست و بررسی 50 درصد کاهش داد.

مکانیزم سیستم جدید به گونه ای است که اطلاعات دریافتی بازیکن بسیار محدود است. با محدود کردن میدان دید بازیکن و اطلاعات دریافتی، دیدن پشت دیوارها و دیدن اشیاء داخل ساختمان ها غیرممکن است. هنگامی که فعال می شود، سیستم تمام ساختمان های روی نقشه را اسکن می کند و تعیین می کند که بازیکن چه چیزی را می تواند ببیند. این در نهایت باعث می شود که ابزارهای هک پاسخگو نباشند و حتی استفاده از آنها نتیجه ای به همراه ندارد.

ضد تقلب موبایل PUBG

ضد تقلب موبایل PUBG

توسعه دهندگان علاوه بر کنترل آنچه که پخش کننده می تواند ببیند، داده ها را نیز به سرور ارسال می کند که سپس نمای داخل ساختمان را مسدود می کند. این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود و الگوریتم ضد تقلب PUBG Mobile نسبت به قبل پیشرفت زیادی داشته است. Fog of War به صورت محدود برای تعدادی از نقشه ها در دسترس است و در طول دوره آزمایشی تعداد متقلبان در برخی کشورها 62٪ کاهش یافت. کرافتون امیدوار است سیستم جدید محیطی امن برای بازیکنان ایجاد کند.

به گفته سازندگان، ضد تقلب PUBG Mobile در نوع خود بی نظیر است و این اولین بار است که چنین سیستمی روی یک بازی موبایل اعمال می شود. این سیستم حرکات بازیکنان را در زمان واقعی نظارت می کند و در نهایت آنچه را که بازیکن باید ببیند و نباید ببیند را کنترل می کند. کرافتون در پایان اضافه کرد که تقلب و هک در PUBG Mobile قابل قبول نیست و تمام تلاش خود را برای حذف این افراد انجام خواهند داد. توسعه دهندگان در تلاش هستند تا به بازیکنان در مورد هک و تقلب اطمینان دهند و اقدامات جدی برای پاکسازی فضای بازی انجام داده اند.

علاوه بر PUBG، کرافتن یک بازی فانتزی کره ای بزرگ در دست توسعه دارد. این بازی جدید که با Unreal Engine 5 ساخته شده است، اثری در ژانر فانتزی نقش آفرینی می باشد. تمرکز بر روی PUBG همچنان ادامه دارد و اخیراً به‌روزرسانی جدید State Mobile منتشر شده است که در مقالات بعدی به آن خواهیم پرداخت. نظر شما در مورد ضد تقلب جدید چیست؟

منبع: GameSpot