منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آمازون ویژگی صدای الکسا را ​​تبلیغ می کند که می تواند عزیزان مرده شما را تقلید کند

آمازون ویژگی صدای الکسا را ​​تبلیغ می کند که می تواند عزیزان مرده شما را تقلید کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آمازون ویژگی صدای الکسا را ​​تبلیغ می کند که می تواند عزیزان مرده شما را تقلید کند

آمازون ویژگی صدای الکسا را ​​تبلیغ می کند که می تواند عزیزان مرده شما را تقلید کند

آمازون در حال نمایش ویژگی آزمایشی جدیدی برای دستیار هوش مصنوعی الکسا خود است که به دستگاه اجازه می دهد صدای یکی از بستگان فوت شده را تقلید کند. ویدئویی که در کنفرانس سالانه مارس نشان داده شد، الکسا را ​​در حال خواندن داستانی قبل از خواب با صدای یک مادربزرگ مرده نشان می‌دهد.

روهیت پراساد، دانشمند ارشد هوش مصنوعی الکسا آمازون (از طریق The Verge) گفت: همانطور که در این تجربه دیدید، به جای صدای الکسا که کتاب را می خواند، صدای مادربزرگ کودک است. “در حالی که هوش مصنوعی نمی تواند این درد را از دست دادن از بین ببرد، قطعا می تواند خاطرات آنها را ماندگار کند.”

آمازون ادعا می کند که سیستمش می تواند صدا را تنها با یک دقیقه صدای ضبط شده تقلید کند و لایه ای از عنصر انسانی را به سیستم های هوش مصنوعی خود اضافه کند. این شرکت هنوز تایید نکرده است که آیا این ویژگی هرگز عمومی خواهد شد یا خیر، اما امروزه جایگزین هایی در صنعت فیلم و تلویزیون استفاده می شود که به عنوان جعلی صوتی شناخته می شوند. برای مثال، خطاهای کوچک کلامی در پادکست‌ها را می‌توان با نرم‌افزاری تصحیح کرد که به مهندس صدا اجازه می‌دهد صدا را شبیه‌سازی کند و خط را با جایگزینی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی ویرایش کند.

پراساد اضافه کرد که این ویژگی می تواند به مشتریان اجازه دهد تا “رابطه شخصی پایدار” با اعضای خانواده متوفی داشته باشند و هنگامی که با چت ربات های هوش مصنوعی و آواتارهای ویدئویی ترکیب شود، این یک ایده عملی است. این که آیا مردم مایل به گفتگوی انفرادی با نسخه های مجازی اعضای خانواده رها شده هستند یا نه، موضوع دیگری است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.