منو سایت

آمازون در حال ساخت یک بازی اکشن ماجراجویی آنلاین است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آمازون در حال ساخت یک بازی اکشن ماجراجویی آنلاین است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، آمازون گیمز در حال کار بر روی پروژه جدیدی است. آمازون از زمانی که شروع به ساخت بازی های رایانه ای کرد، فراز و نشیب های خود را داشته است، و اگرچه شروع ناامیدکننده ای در دنیای جدید داشت، اما مجبور شد تعدادی از اشتباهات خود را اصلاح کند. از طرفی موفقیت Lost Ark را تجربه کرد. آمازون در حال حاضر روی بازی های دیگری کار می کند و گزارش جدید نشان می دهد که این شرکت در حال ساخت یک بازی اکشن ماجراجویی با قیمت یک تریلیون دلار است.

آمازون رسما وارد عرصه بازی شده است. قراردادهای مشارکت با استودیوهای مستقلی مانند Disruptive Games امضا شده است. این استودیو نقش مکمل را برای بازی هایی مانند Godfall و Diablo 2 Resurrected ایفا می کند و مهارت های بازی بالایی دارد. اگرچه اطلاعات کمی در مورد همکاری آمازون با این استودیوی مستقل وجود دارد. ما می دانیم که پروژه مشترک آنها “یک تجربه بزرگ چند نفره در یک دنیای پر جنب و جوش و پویا” است.

اریک الیس، مدیر عامل و موسس این استودیو با همکاری آمازون گفت: با آمازون گیمز، ما به دنبال ایجاد یک تجربه آنلاین هستیم که خلاقیت را تشویق می کند و تعامل اجتماعی را تشویق می کند. آنها از ایده ما در مورد بازی و جامعه ای که می توانستیم متحد کنیم خوششان آمد و علاقه آنها به این پروژه آنها را به بهترین انتخاب برای بازی تبدیل کرد. با حمایت کلاس جهانی خود در راه اندازی بازی که با عرضه موفق New World و Lost Ark به همه ثابت شد. ما در شرف ارائه این پروژه به بازیکنان هستیم.

استودیوی بازی‌های مخرب آمازون

بازی های جدید آمازون

کریستوف هارتمن، مدیرعامل آمازون گیمز، درباره همکاری با استودیوی بازی‌های مخرب اظهار نظر کرد. او گفت آمازون متعهد به توسعه و عرضه بازی‌های باکیفیت است که ارتباط نزدیکی بین اعضای جامعه بازی ایجاد می‌کند. آنها با ایجاد بازی های جدید و قراردادهای انتشار به این مهم دست می یابند. وی افزود که تیم توسعه با استعداد Disruptive Games در حال ایجاد یک بازی اکشن ماجراجویی آنلاین با طراحی غنی و دنیایی پر از رویدادهای مختلف است که بازیکنان را متحد می کند.

آمازون اخیراً ثابت کرده است که فقط بازی‌های آنلاین را با جامعه بازی‌های گسترده‌تر ایجاد می‌کند و به دنبال انتشار بازی‌های تک نفره نیست. به نظر می رسد مدل کسب و کار استودیو مبتنی بر تامین درآمد حاصل از خرید و فروش اقلام درون بازی است و به همین دلیل پروژه جدید استودیو به صورت مستقل حفظ می شود. Lost Ark جدیدترین پروژه آمازون بود که با وجود مشکلات مختلف موفقیت چشمگیری داشت. اما راه های جدیدی برای حل آنها پیدا شده است و بازی به زودی به پایان می رسد.

منبع: TheGamer