منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آزمون مشارکتی کمپین آنلاین Halo Infinite از ماه جولای شروع می شود، در اینجا نحوه ثبت نام آورده شده است

آزمون مشارکتی کمپین آنلاین Halo Infinite از ماه جولای شروع می شود، در اینجا نحوه ثبت نام آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آزمون مشارکتی کمپین آنلاین Halo Infinite از ماه جولای شروع می شود، در اینجا نحوه ثبت نام آورده شده است

آزمون مشارکتی کمپین آنلاین Halo Infinite از ماه جولای شروع می شود، در اینجا نحوه ثبت نام آورده شده است

کمپین همکاری آنلاین Halo Infinite در ماه آگوست ارائه می شود، اما توسعه دهنده 343 Industries آزمایش این ویژگی را به صورت عمومی در ماه جولای آغاز خواهد کرد. این شرکت در توییتی اعلام کرد که اکنون برنامه آزمایش این ویژگی یا «پرواز» آن در Halo است که از ماه آینده برای Halo Insiders شروع می‌شود.

برنامه Halo Insider رایگان و برای همه آزاد است. بازیکنان می توانند در اینجا برای Halo Insider ثبت نام کنند و برای فرصتی برای ورود در تست های بتا ثبت نام کنند.

مدیر انجمن جان یونیشک گفت یک توییت دیگر که تیم 343 در حال حاضر روی به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی برای Halo Infinite تمرکز دارد. اطلاعات بیشتر در مورد آزمون شبکه تعاونی برای کمپین اواخر این ماه به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در مورد ساختمان مبل محلی برای Halo Infinite، 343 هنوز نگفته است که چه زمانی ممکن است این ویژگی منتشر شود. در ماه آوریل، 343 اعلام کرد که در به‌روزرسانی‌های جدید Halo Infinite عمداً کند عمل می‌کند، زیرا می‌خواهد در درجه اول بر روی اولویت صفر تمرکز کند، که سلامت تیم توسعه است. این استودیو می‌خواست «ریتمی از توسعه پایدار» ایجاد کند که به تیم اجازه می‌دهد تعادل کار و زندگی سالمی داشته باشد در حالی که بازیکنان «تجارب عالی» کسب می‌کنند.

ما می دانیم که باید محتوای بیشتر و ویژگی های بیشتری را سریعتر ارائه دهیم. وفادار ماندن به اولویت صفر به این معنی است که گاهی اوقات ما باید سرعت خود را کاهش دهیم تا سالم بمانیم و بعدا سریعتر حرکت کنیم. اما ما همچنین به شدت به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن هستیم.

Halo Infinite اخیراً سر و صدای زیادی به راه انداخته است و مدیر طراحی جری هوک و طراح چند نفره اندرو ویتس در چند ماه گذشته این کار را ترک کردند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.