منو سایت

آخرین صداپیشه لئون کندی در Resident Evil 4 Remake نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آخرین صداپیشه لئون کندی در Resident Evil 4 Remake نیست

لئون کندی صداپیشه از Resident Evil 6، علیرغم اعتقاد طرفداران در بازی Resident Evil 4 Remake او حضور ندارد و شخص دیگری نقش لئون را بازی می کند. ارائه نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 بدون شک یکی از بهترین لحظات سونی پلی استیشن بود که کاربران شبکه های اجتماعی آن را بهترین لحظه این رویداد می دانند. در حالی که انتظارات طرفداران از این بازی بالاترین است. تغییرات بزرگی در راه است که ممکن است به مذاق همه خوش نیاید. متیو مرسر صداپیشه لئون کندی در شماره ششم و فیلم های Resident Evil در بازی جدید حضور نخواهد داشت.

به گزارش پارسی گیم، بازسازی Resident Evil 4 فضای تاریک تری نسبت به ریمیکس های قبلی خواهد داشت و بیشتر بر روی بعد روایی تمرکز خواهد داشت. با انتشار تریلر بازی، طرفداران شروع به بیان خواسته های خود از کپکام کردند و انتظارات خود را بالا بردند. تعدادی از طرفداران در توییتر از متیو مرسر درباره نقش لئون کندی پرسیدند. او از سال 1390 تا 1395 صداپیشه این شخصیت و لحن خاص او در دل مخاطبان در بازی های مختلف بود.

مرسر در پاسخ به هواداران نوشت: «متاسفانه من نیستم. اما هر کسی که مشعل را در دست دارد، لطفاً باعث افتخار ما شود. طرفداران گفتند که می خواهند او در Resident Evil 4 Remake ظاهر شود و لئون کندی را احیا کند. در حال حاضر اطلاعاتی از صداپیشگان بازی در دست نیست و کپکام نیز بازیگرانی را معرفی نکرده است. مروری بر آخرین بازی‌های این شرکت می‌تواند سرنخ‌هایی به ما بدهد.

بازسازی لئون کندی Resident Evil 4

لئون کندی در بازسازی Resident Evil 4

نیک آپوستولیدیس احتمالاً نقش لئون را بازی خواهد کرد و بازی او در Resident Evil 2 Remake با تحسین مواجه شد. او هنوز به ظاهر در بازی جدید واکنشی نشان نداده است. همچنین صداپیشه شخصیت اشلی در بازی مشخص نیست; البته می دانیم که اشلی بازیگر در بازسازی Resident Evil 4 یک مدل هلندی به نام الا فریا است که چهره این شخصیت را برای نسل جدید گیمرها زنده کرد. او با خوشحالی نوشت که پیوستن به دنیای Resident Evil برایش افتخار بزرگی بود.

اگرچه اطلاعات کمی در مورد Resident Evil 4 Remake وجود دارد. برخی موفق شده اند کت خاص لئون کندی را پیدا کنند. این کت خاص از چرم طبیعی ساخته شده است. قیمت بسیار بالایی دارد و برای خرید آن باید 1500 دلار بپردازید. با توجه به اینکه اطلاعات زیادی از بازی اعلام نشده است; منتظر شنیدن بیشتر از بازسازی Resident Evil 4 باشید.

منبع: GameRant