منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آخرین به روز رسانی Lost Ark ربات ها را می شکند، یک رویداد تصادفی Guardian Raid اضافه می کند

آخرین به روز رسانی Lost Ark ربات ها را می شکند، یک رویداد تصادفی Guardian Raid اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آخرین به روز رسانی Lost Ark ربات ها را می شکند، یک رویداد تصادفی Guardian Raid اضافه می کند

آخرین به روز رسانی Lost Ark ربات ها را می شکند، یک رویداد تصادفی Guardian Raid اضافه می کند

Lost Ark به تازگی دومین آپدیت ماه خود را دریافت کرده است، و اگرچه به تنهایی محتوای جدیدی را به بازی نهایی اضافه نمی کند، اما راه های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا ضمن رفع مشکل ربات MMO، ارتقاء کسب کنند.

بسیاری از افزوده‌های جدید به این آپدیت در اوایل این ماه مشخص شدند، زمانی که آمازون و Smilegate RPG گفتند که انتشار به‌روزرسانی قبلی به این زودی یک “اشتباه” است. ریشه مشکل از آپدیت Hunt for the Guardian Slayer است که پس از شروع بازی خیلی سریع ارائه می شود، زیرا بسیاری از بازیکنان را وادار می کند تا در بازی نهایی سریعتر پیشرفت کنند تا به محتوای جدید برسند، و گاهی اوقات به خرج کردن پول واقعی برای خرید متوسل می شوند. ارتقاء مواد

در حال پخش: تریلر بازی Lost Ark: Accolades

برای کاهش بخشی از این فشار، آخرین به‌روزرسانی بازی راه‌های جدیدی را به بازیکنان اضافه می‌کند تا بتوانند مواد ارتقاء را در قالب Casual Guardian Raids به دست آورند. یک بار در روز در لیست، بازیکنان می‌توانند نسخه‌های آسان‌تر برخی از جلسات نهایی بازی Guardian Raid را برای برنده شدن ارز تکمیل کنند، که سپس می‌توان آن‌ها را با مواد مختلف مبادله کرد. آمازون و اسمایلگیت همچنین به همه بازیکنان مجموعه‌ای از هدایا، از جمله بسته‌های کارت افسانه‌ای، جعبه حیوانات خانگی Mokokon و جعبه Moko را برای جشن شروع بازی می‌دهند. علاوه بر این، بازیکنان جعبه‌های مختلفی با مواد مختلف برای ارتقاء تجهیزات دریافت خواهند کرد.

بوت شدن یک مشکل بزرگ برای Lost Ark است، زیرا پنجره های مختلف بازی پر از هرزنامه برای فروشندگان طلا و ربات های مزرعه خودکار است که به اقتصاد بازی لطمه می زند. هدف این به‌روزرسانی جدید، کاهش دسترسی به سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی بازی برای حساب‌هایی است که در Steam یا Lost Ark به وضعیت Trust نرسیده‌اند.

در یادداشت اصلاحی آمده است: «بازیکنانی که حساب Steam خوبی دارند و شرایط خرید کوچک مورد نیاز برای استفاده از سیستم‌های اجتماعی Steam را برآورده کرده‌اند، نباید تحت تأثیر قرار گیرند.

حساب‌هایی که به وضعیت Trusted نرسیده‌اند محدودیت‌های روزانه کمتری برای خرید Steam خواهند داشت، نمی‌توانند کریستال‌های سلطنتی را با طلا مبادله کنند، نمی‌توانند نامه‌های درون بازی را با پیوست‌ها یا هدایای درون بازی ارسال کنند و نخواهند بود. قادر به شروع معاملات بین بازیکنان (اگرچه آنها همچنان می توانند پیشنهادات تجاری دریافت کنند). آمازون اخیرا اعلام کرده است که از زمان عرضه بازی بیش از 1 میلیون حساب ربات Lost Ark را مسدود کرده است.

به‌روزرسانی 24 مارس همچنین شروع اولین فصل مسابقه‌ای PvP بازی است، جایی که بازیکنان می‌توانند با بازی‌هایی مانند Team Deathmatch مبارزه کنند تا رتبه‌بندی خود را بهبود بخشند و جوایزی را به دست آورند.

Lost Ark هنوز هم یکی از پربازیگرترین بازی‌های Steam است که قبلاً رکوردهای بازیکنان همزمان روی پلتفرم را شکسته است. اگرچه در حال حاضر برنامه خاصی وجود ندارد، اما آمازون اخیراً اعلام کرده است که در صورت وجود علاقه کافی، این شرکت انتقال Lost Ark را به کنسول‌ها در نظر خواهد گرفت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.