منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آخرین به‌روزرسانی رایگان Microsoft Flight Simulator روی ایتالیا و مالت تمرکز دارد

آخرین به‌روزرسانی رایگان Microsoft Flight Simulator روی ایتالیا و مالت تمرکز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آخرین به‌روزرسانی رایگان Microsoft Flight Simulator روی ایتالیا و مالت تمرکز دارد

آخرین به‌روزرسانی رایگان Microsoft Flight Simulator روی ایتالیا و مالت تمرکز دارد

آخرین به روز رسانی رایگان جهانی شبیه ساز پرواز مایکروسافت اینجاست و این بار جزئیات بیشتری را به نماهای ایتالیا و مالت اضافه می کند. این به‌روزرسانی اکنون منتشر شده است و منطقه را با داده‌های جغرافیایی دقیق‌تر، از جمله «مدل‌سازی دیجیتال ارتفاع، تصاویر هوایی و ماهواره‌ای، و مدل‌سازی شبکه‌های نامنظم 20 شهر (TIN)» بهبود می‌بخشد.

به‌روزرسانی جدید به خلبان مجازی اجازه می‌دهد تا برخی از نمادین‌ترین نقاط دیدنی منطقه، از جمله 94 نقطه دیدنی در ایتالیا و 11 نقطه جذاب جدید اضافه شده به مالت را بررسی کند. چهار فرودگاه در منطقه نیز کاملاً دست ساز هستند، از جمله فرودگاه پالرمو (LICJ) در سیسیل، فرودگاه سوندریو (LILO) در تیرول جنوبی، فرودگاه مارینا دی کامپو (LIRJ) در جزیره البا و فرودگاه بولانزو (LIPB) در تیرول جنوبی. 100 فرودگاه دیگر با جزئیات جدید ارتقا یافته اند.

موارد جدید شامل برخی از نمادین ترین مقاصد منطقه مانند کوه وزوویوس، واتیکان و برج پیزا می شود، اما بسیاری از جاذبه های دیگر برای کاوش وجود دارد، چه خرابه های باستانی، چه معماری مدرن و چه جغرافیای طبیعی خیره کننده منطقه.

علاوه بر جاذبه‌های جدید و جزئیات بیشتر، MFS سه سفر به بوش، سه میدان اکتشاف جدید و سه چالش فرود را در منطقه اضافه کرده است.

به‌روزرسانی ایتالیا و مالت نهمین به‌روزرسانی جهانی رایگان مایکروسافت است، با تکرارهای قبلی جزئیاتی را به مناطقی از جمله بیشتر اروپای غربی، ایالات متحده، استرالیا، ژاپن و غیره اضافه می‌کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.