منو سایت

آخرین ایمان همان خون سبک قدیمی است که ما همیشه می خواستیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آخرین ایمان همان خون سبک قدیمی است که ما همیشه می خواستیم

آخرین ایمان همان خون سبک قدیمی است که ما همیشه می خواستیم

بسیاری از Souls در چند سال اخیر منتشر شده اند، اما تعداد کمی از آنها به اندازه The Last Faith چشمگیر به نظر می رسند. این متروی گوتیک که در نمایش Future Games در 11 ژوئن نمایش داده شد، سعی نمی‌کند نفوذ Bloodborne را پنهان کند و ما شکایتی هم نداریم.

گزیده ای از گیم پلی نمایش داده شده در طول ارائه با یک بازیکن-شخصیت شروع می شود که یک افکت رعد و برق بر روی سلاح خود می گذارد، که هر طرفدار Souls باید با آن آشنا باشد.

نبرد خونین است و با حرکات پایانی وحشیانه به اوج می رسد و شما خود را محدود به حملات غوغا نخواهید کرد. توانایی‌های جادویی مانند مشت‌های غول‌پیکر یا شمشیرهای یخی می‌توانند از راه دور آسیب‌رسانی کنند و با این که به نظر می‌رسد همه افراد در بازی از شما متنفر هستند، این طلسم‌ها باید برای شما مفید باشند.

در حالی که بدون شک دشمنان وحشی چالش بزرگی خواهند بود، نبرد تنها چیزی نیست که شما را در The Last Faith می کشد. همچنین خطرات زیست محیطی از جمله محورهای آونگ غول پیکر در بخش هایی از پلت فرم وجود خواهد داشت. اگر نگاهی به گذشته از قلعه سن به شما داده شود، تنها نیستید.

The Last Faith در سال 2022 برای PS4، PS5، Switch، Xbox One، Xbox Series X | S و PC منتشر می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.